+380673870816 +380673870816

Представники Міжнародного трейд-клубу відвідали Рівненський льонокомбінат

Нещодавно на Рівненщину завітали представники Міжнародного трейд-клубу в Україні з Польщі, Індонезії, Китаю, Словаччини, Аргентини, Росії, Білорусі, Ізраїлю, Великобританії. Серед них 9 акредитованих в нашій державі дипломатів, а також представники іноземних фірм та громадських організацій. Відвідали вони наш краї, аби ознайомитися з економічним, науково-технічним та інвестиційним потенціалами регіону. В рамках візиту делегати завітали на товариство "Фопомед Україна", "Дубномолоко" та побували на Рівненському льонокомбінаті.

Поступово відроджуючись, завдяки найсучаснішому обладнанню, Рівненський льонокомбінат набирає все більше потужностей. Відповідно це створює додаткові робочі місця, конкуренцію імпортному текстилю та цікавість іноземних інвесторів. Саме тому представники Міжнародного трейд-клубу в рамках свого візиту на Рівненщину, завітали і до Рівненського льонокомбінату. Головна мета делегатів - назбирати якомога більше інформації про інвестиційний потенціал нашого краю.

Микола Ярощук, президент Рівненської торгово-промислової палати:

- Вони тут нічого не купують і нічого не продають. Тут вони багато побачать. Ми їм дамо інформацію. Вони її потім обробляють. Ми вже маємо досвід. Вже вп’яте на Рівненщині проходять засідання Міжнародного трейд-клубу. Вони цю інформацію обробляють і потім доносять до своїх суб’єктів господарювання.

Міністр-радник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща пан Анджей, відвідавши Рівненський льонокомбінат, після ознайомлення з його виробництвом, вбачає в місцевому, колись промисловому гіганті, сучасного конкурента для Польщі.

Анджей Грабовські, Міністр-радник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща:

- Я думаю, що тут сучасне обладнання. Що є рушійною силою життя? Звичайно конкуренція. Тут власник говорить, що обладнання надсучасне. Ми це бачимо. Але справа не в тому як виробляти, але й ще куди продати. Ринок збуту - це найголовніше.

Відродженням Рівненського льонокомбінату його власник Олег Червонюк займається переважно із патріотичних міркувань. Головна мета пана Олега – відвоювати вітчизняний ринок збуту текстилю у Туреччини та Китаю. Хоча інвесторам він радий, проте хотів, щоб саме співвітчизники вкладали гроші в українську промисловість.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Якщо говорити про короткотермінові угоди, то інвестор потрібен. Він може вирішити певні питання на рік, два, три. Але якщо розглядати це питання в довгостроковому форматі, то це безумовно помилка. Я думаю, що інвесторами повинні бути саме українці.

За словами Олега Червонюка, з іноземними капіталовкладниками можна розглядати не довгострокові інвестиційні стосунки. А от чи зацікавить представників іноземного бізнесу виробництва Рівненщини, в певній мірі залежить і від того, яку інформацію донесуть до них члени Міжнародного трейд-клубу.

Схожі статті