+380673870816 +380673870816

На Рівненщині сержант міліції вистрелив собі у підборіддя

Покiнчити життя самогубством намагався міліціонер РМОП "Беркут" сержант міліції, 22-річний рівнянин. Під час несення служби у районі вулиці Степана Бандери, перебуваючи у форменому одязі, в приміщенні диско-бару "Магнат" він вистрелив із табельної вогнепальної зброї собі у підборіддя. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в рівненській області.
       22-річний Максим після спілкування зі своєю дружиною у диско-барі "Магнат" в одному з приміщень закладу здійснив постріл в область пiдборiддя, у результаті якого медики діагностували у міліціонера вiдкриту проникаючу черепно-мозкову травму, забiй головного мозку, множиннi пошкодження лицевого скелету. Наразі він перебуває у нейрохiрургiчному вiддiленні Рiвненської ЦМЛ. 
       Інспекція з особового складу управління кадрового забезпечення УМВС України в Рівненській області проводить за цим фактом службове розслiдування і детально з’ясовує усі обставини, які могли наштовхнути молодого чоловіка на такий відчайдушний крок. Матеріали цієї справи передані у прокуратуру Рівного.

Схожі статті