+380673870816 +380673870816

Мешканці Кореччини перекрили рух вантажівці, яка намагалася вивезти будматеріали

На захист свого майна стали мешканці села Копитків, що на Кореччині. Минулої п’ятниці, побачивши, що з території колишньої амбулаторії невідомі особи намагаються винести будівельні матеріали, жителі села перекрили рух автотранспорту та викликали працівників міліції для з’ясування усіх обставин. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Як з’ясувалося, ще у вересні 2008 року житель Корця Сергій придбав приміщення амбулаторії, що у селі Копитів Корецького району. Новий власник поступово розбирав його та реалізовував будівельні матеріали. Того дня робітники зняли 14 плит перекриття, погрузили їх на вантажівку та збиралися їхати. Утім, подальший шлях їм перекрили місцеві мешканці. 
     На щастя, цього разу все закінчилося благополучно, але працівники міліції вдячні мешканцям Кореччини за пильність. І якби усі громадяни вчасно повідомляли та сприяли правоохоронцям у попередженні та розкритті злочинів, протиправних діянь на теренах Рівненщини було б значно менше.

Схожі статті