+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини активізувала нагляд за своєчасністю сплати страхових внесків до Пенсійного фонду

Органами прокуратури області вжито низку заходів реагування у сфері пенсійного забезпечення. Це сприяло зменшенню на 3,2 мільйона гривень заборгованості зі сплати недоїмки по страхових внесках до Пенсійного Фонду України, яка на початок вересня становила 23,7 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Так, лише після припису прокурора Рівненського району директор одного із закритих акціонерних товариств, яке спеціалізується на проектуванні та виробництві тросових систем, відшкодував до Пенсійного фонду України більш як 105 тисяч гривень. Аналогічно прокуратурою Кузнецовська на початку вересня внесено три приписи з вимогою сплатити заборговану недоїмку із страхових та єдиного внесків керівникам місцевих товариств з обмеженою відповідальністю, які перебувають на розгляді.
     Всього, за наслідками проведених у цьому році перевірок додержання законодавства про пенсійне забезпечення міськрайпрокурори Рівненщини внесли 153 документи реагування, за результатами розгляду яких притягнуто до відповідальності 44 посадові особи, відшкодовано на користь Пенсійного Фонду України 7,7 мільйона гривень.

Схожі статті