+380673870816 +380673870816

Грабіжником жінок виявився неповнолітній

Із січня 2011 року, чи не кожна жителька Квасилова, озираючись навкруги, з острахом поверталася у темну пору доби додому, бо здавалося, що небезпека чатувала за кожним поворотом.
Здивувати досвідчених оперативників не так вже і легко, проте вік затриманого, якого нині працівники міліції підозрюють у вчиненні цілої низки грабежів не залишив їх байдужими, адже ним виявився 17-річний восьмикласник, який з 2007 року перебуває на вихованні в одному зі спеціалізованих закладів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в рівненській області.
 
Мати хлопця позбавлена батьківських прав. Хлопчина неодноразово приїжджав до рідної неньки у Квасилів. Її не цікавило, чи забезпечений юнак матеріально. Гроші, які час-від-часу водилися у жінки, вона витрачала на оковиту. Напевно від безгрошів'я  він і вирішив здобути гроші іншим шляхом - грабуючи жінок. Жертвами його стали чотири жительки Квасилова.
 
Як пояснив сам підозрюваний, він вчиняв грабежі лише з метою отримання грошей на продукти харчування. Зараз він щиро розкаюється у скоєному, проте час назад не вернеш. Наразі за цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (Грабіж), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Схожі статті