+380673870816 +380673870816

Телеканал "Сфера-ТВ" отримав нагороду від організаторів акції "Зробимо Україну чистою"

Напередодні Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою" телеканал "Сфера-ТВ" активно висвітлював інформацію про цей проект. Тому організатори толоки вирішили за допомогу у нелегкій справі віддячити каналові, нагородивши його дипломом.

Цьогоріч по всій Україні в даній акції взяли участь більш ніж 52 тисячі громадян. На Рівненщині ж прибирало близько тисячі краян. Долучались до проекту "Зробимо Україну чистою" не тільки окремі мешканці області та міста, а й організації та підприємства.

Віталій Примак, координатор акції "Зробимо Україну чистою" у Рівному:

- Мені приємно, що акція щороку залучає до себе все більше і більше людей як на Рівненщині, так і по всій Україні.

Інформаційну ж підтримку акції забезпечував наш телеканал. На думку колективу "Сфери-ТВ", подібні проекти заслуговують на увагу і висвітлення.

Ірина Мороз, журналіст телеканалу "Сфера-ТВ":

- Екологія нині в такому занедбаному, катастрофічному стані і кожен повинен розуміти, що він сам несе відповідальність за екологію. Добре, що проводяться такі акції, які спонукають, які закликають людей робити щось вартісне, берегти свою планету, перш за все для себе самих.

Координатори проекту у Рівному запевнили, що і надалі проводитимуть цю акцію. Адже вона покликана не лише заохочувати людей до прибирання, а й викликати бажання не смітити.

Схожі статті