+380673870816 +380673870816

Рівненська обласна рада залишилась без голови: що відбувається у сесійні залі

2 грудня у Рівному відбулось перше засідання обласної ради нового 8-го скликання. 

Після офіційних промов та вручень тимчасових посвідчень новообрані депутати мали обрати голову Рівненської облради, а також його заступників. 

Втім, майже щогодини депутати від різних партій просили оголосити перервку. Спочатку її попросив колишній голова облради Олександр Данильчук, який тепер є депутатом партії «Сила і честь». Через півгодини перерву попросив лідер фракції «Батьківщина» Микола Кучерук.

Ще за годину перерву попросив Юрій Ліпський із «Слуги народу».

Після цього тимчасовий головуючий, депутат «Батьківщини» Микола Драганчук оголосив ще одну перерву на півгодини, бо лідери фракцій узагалі не можуть ні до чого домовитися.

За понад  три години перерв ніяких домовленостей дептутати не досягли, тож Микола Драганчук закрив сесію. Як повідомляють наші кореспонденти, депутат від «ЄС» Сергій Кондрачук вимагав змінити тимчасового головуючого на сесії, забажав зменшити кількість президії з п’ять до трьох представників від партій, які набрали найбільшу кількість виборців та продовжити сесію.

Нагадаємо, до обласної ради восьмого скликання пройшли 64 депутати з семи політичних сил. Серед них 47 чоловіків та 17 жінок. На час розпуску сесії у залі були присутні 35 депутатів.

Схожі статті