+380673870816 +380673870816

Директора Рівненського аеропорту поновили на посаді (ВІДЕО)

Директора Рівненського аеропорту Ігоря Насинюка поновили на посаді. Таке рішення сьогодні оприлюднив голова облради Микола Драганчук, скасувавши попереднє своє розпорядження про його звільнення. Такому перебігу подій передували наступні речі.

Микола Драганчук, голова облради:

Насамперед, було звернення трудового колективу, і була подана заява Ігоря Насинюка, у якій він визнав фінансові порушення, які були виявлені Держаудитслужбою і, відповідно, він у своєму звернені написав, що ці порушення будуть усунені.

Нагадаємо, Ігоря Насинюка з посади директора летовища звільнили 1 березня через фінансові порушення та інші недоліки, які, наразі, він буде виправляти. Аби аеропорт успішно та активно розвивався.

Ігор Насинюк, директор Рівненського аеропорту:

- В першу чергу, хочу подякувати колективу. Вони добилися того, що є такі відносини. Ті недоліки, які були вказані ревізійною комісією будемо відпрацьовувати, щоб не було таких порушень, але частина із них вже давно була зроблена.  Зараз ми частину недоліків зробили, але це було в 2013 році, коли я не був керівником. Ми їх постраємося усунути, ми працюємо над цим питанням.

Схожі статті