+380673870816 +380673870816

У Рівному відбулися перші збори організації «Асоціація українських правників» (ВІДЕО)

Гуртом і батька легше бити. В області, юристів та адвокатів об`єднають задля спільної роботи. Так, у Рівному відбулися перші установчі збори обласної організації «Асоціація українських правників». Традиційно, розпочалося все із обрання голови.  
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація український правників» має 25 років бездоганної трудової діяльності. І весь цей час вона бореться за відновлення незалежної української держави. Тому, аби розширити коло правників-професіоналів у нашій країні, на Рівненщині заснували обласний осередок асоціації.
Василь Костицький, президент ВГО «Асоціація українських правників»:

 - Наше важливе завдання – це з одного боку організація між професійним юридичним середовищем в особі асоціації і з органами державної влади. А з другого боку – просування наших членів асоціації, які себе зарекомендували як люди, для котрих мораль спосіб їхнього життя, для чесних правників, посування цих людей у різні органи державної влади.

Осередок заснували. Голову обрали теж одноголосно. Ним став рівнянин Андрій Приходько. Незважаючи на молодий вік у чоловіка доволі великий послужний список. Зокрема, він вже встиг попрацювати і у поліції, і у прокуратурі. Є кандидатом юридичних наук. Тепер же він мріє стати професіоналом-правником. Андрій Приходько зазначає, його першочергові кроки на посаді - реформування юридично-адвокатської сфери на Рівненщині. 
Андрій Приходько, обраний голова обласного осередку ВГО «Асоціація українських правників»:

 - Громада Рівненщини зможе отримати більш компетентний захист, більш компетентне представництво, більш компетентне вирішення конфліктних ситуацій з державними органами. 

Схожі статті