+380673870816 +380673870816

Рівненщина: У Гощанському районі відкрили пам’ятну дошку загиблому герою

На будівлі Горбаківської школи, що у Гощанському районі, відкрили меморіальну дошку пам’яті її випускника – Дмитра Оверчука. 24-річний боєць загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

На дошці викарбували слова української поетеси Ліни Костенко: "Пішов у смерть - і повернувся в думі, і вже тепер ніхто його не вб'є...". На знак пошани та пам’яті за загиблим Героєм було оголошено хвилину мовчання. Священик освятив пам’ятну дошку і прочитав молитву за спокій його душі.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, заступник голови райради Юрій Буркалець, родичі загиблого, представники районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, громадської організації «Волонтерський рух Спільно Гоща», педагогічний колектив навчального закладу та учні.

[[textbanner]]

Довідково: Під час збройного конфлікту на Сході України Дмитро Оверчук служив водієм-механіком БМП 30-ої Новоград-Волинської бригади. Він загинув 28 липня минулого року у бою з терористами біля висоти Савур-могила. Поховали Героя у селі Шкарів Гощанського району, де проживає його родина. Декілька місяців тому центральну вулицю села перейменували на його честь.

Схожі статті