+380673870816 +380673870816

У Міністерстві юстиції знайшли на чому зекономити 163 мільйони гривень

На виконання доручення Кабінету Міністрів щодо суворої економії бюджетних коштів міністерствами та відомствами, Міністерство юстиції ініціює внесення змін до постанови "Про внесення зміни до пунктів 18-20 Порядку витрачання, зберігання, обігу спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання". Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

Завдяки цьому вдасться суттєво зменшити вартість виготовлення нотаріальних документів та спеціальних бланків реєстрів Міністерства юстиції України. Мін’юст став одним із перших міністерств, яке на виконання доручень Кабінету Міністрів активно оптимізує власні витрати. Проте такі кроки з економії державних коштів ні в якому разі не вплинуть на якість надання послуг.

Відтепер при виготовленні бланків не використовуватимуться голографічні елементи, які виготовляються з фольги та деметалізованих елементів. Голографічний елемент є найдорожчою складовою бланку. Окрім того, зазначає Міністр, виготовлення цих елементів здійснюється виключно з імпортованих матеріалів, що призводить до ризику не прогнозованої зміни вартості бланку в результаті коливань курсу гривні до євро чи долару США. 

На сьогодні ціна спеціальних бланків коливається від 5,4 до 18,9 гривень. Вартість нових документів становитиме лише 2,5 гривень для всіх видів бланків. А економія державного бюджету становитиме 163 мільйони гривень на рік.

Схожі статті