+380673870816 +380673870816

Рівненський інститут Університету "Україна" пропонує професійне навчання за сучасними технологіями

Соціальна робота, психологія, облік і аудит, фінанси і кредит, правознавство,  а також  економіка підприємства.  Навчання  на  популярних та затребуваних  нині спеціальностях пропонує  Рівненський інститут Університету "Україна". 

Цей  вищий навчальний заклад  є структурним підрозділом відкритого Міжнародного університету розвитку людини "Україна" і   надає не лише кваліфіковану, якісну освіту європейського зразка, а й впевненість випускнику у його подальшому працевлаштуванні та адаптації на першому робочому місці.  

Ольга Ладюк, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- Ми з ними підтримуємо зв’язки. І понад 90 % вони працевлаштовані. Соціальна робота, правознавство,  фінанси,  облік і аудит, економіка підприємства – це ті спеціальності, на яких  діти починають працювати на 3-4 курсах. На 5 курсі, як правило, вони вже працюють.

Рівненський інститут Університету "Україна" – це один з небагатьох вишів у регіоні, який здійснює навчання молоді з особливими потребами, а також мало захищених категорій населення.  

Ольга Ладюк, директор Рівненського інституту Університету "Україна":

- Ми працюємо як адміністративний персонал, так і студенти як одне ціле. Є можливість співпраці з кожним студентом. Наш виш зосереджений на надання освітніх послуг для студентів-інвалідів, сиріт, напівсиріт. Ми співпрацюємо з Фондом інвалідів і їм надаються кошти.

Саме тут студенти отримують професійне навчання за сучасними технологіями. Вміло поєднують теоретичні знання  із практичними. Свій виш молодь називає другою домівкою та майданчиком для  кар’єрного старту і подальшого розвитку особистості.

Ірина Гетьманщук, студентка Рівненського інституту  Університету "Україна": 

- В нас  дружній колектив.  Є взаємодопомога і це спрямовує нас на те, щоб самореалізовуватися.

Ярослав Терновий, студентка Рівненського інституту  Університету "Україна": 

- Я був вражений, що є надзвичайна прозорість навчання, якість освіти. Я не вагаючись приніс документи в цей виш. Цей ВНЗ виховує вільних людей. Виш дає практику і напевно, якби я ще раз закінчував 11 клас, я б неодмінно поступав в університет "Україна".

На базі  інституту діє коледж, там здобувають освіту за двома спеціальностям: правознавство та фінанси і кредит.  Функціонує у виші також студентський парламент – невід’ємна частина самоврядування ВНЗ. Тут є свій Президент та навіть міністри, які щодня працюють на благо свого навчального закладу. Якщо і ви хочете поповнити  родину здібних, завзятих і талановитих студентів Рівненського інституту Університету "Україна", не вагайтесь,  обирайте кращі умови навчання, гідне майбутнє та впевненість у завтрашньому дні.

Схожі статті