+380673870816 +380673870816

У Рівному Міжнародний день танцю відзначили під музику 80-90-тих років

Феєрія музики та краси днями сколихнула стіни "Текстильника". У міському палаці культури вихованці клубу спортивно-бального танцю "Лінія" відзначили Міжнародний день танцю. 

Близько 70 дітей віком від 4 до 16 років зі сцени дарували глядачам хвилі позитиву під золоті хіти 80-90-тих років.

Анна Саверська, керівник зразкового ансамблю спортивно-бального танцю "Лінія", керівник клубу спортивно-бального танцю "Лінія":

- Вибраною темою ми хотіли зробити приємне батькам дітей. Аби вони поринули у спогади своєї молодості, поринули у прекрасні хіти 80-90 тих. На концерті звучатимуть багато музичних хітів. Наприклад, музичні теми з кінофільму "Брудні танці", Bon Jovi "Іt's my life", музична тема з кінофільму "Маска". 

Відкривали ж свято танцю запальним диско.

Поліна Поваварчук, учасниця клубу спортивно-бального танцю "Лінія":

- Я в першій групі і я є диско-дівою.

На тематичному концерті присвяченому Міжнародному дню танцю організатори дійства намагалися сповна передати дух тих часів. Окрім музики, танців та сценічних костюмів глядачі мали змогу згадати і зачіски тих часів. А допомогли їм у цьому учасники групи "Moda style".

Окрім вихованців клубу спортивно-бального танцю "Лінія", на сцені "Текстильника" виступили і давні друзі колективу - клуб спортивного танцю "Flesh".

У глядацькій залі зібралися батьки танцюристів, їх друзі та усі небайдужі до прекрасного мистецтва. За словами гостей вечора, цей концерт запам’ятається їм надовго.

Валентина Волошина-Сенько, глядачка:

- Мені все дуже сподобалось. Я поринула у часи 90-тих, коли сама ходила на дискотеки, слухала дуже гарні і відомі хіти. Сьогодні мене вразили костюми, постановки і талант наших дітей.

Загалом вихованці клубу спортивно-бального танцю "Лінія" за 2 з половиною години на сцені показали 27 постановок та номерів. За що були нагороджені щедрими оваціями. Танцюристи на досягнутому зупинятися не збираються. Вони не покладаючи рук займаються на базі 8 школи, постійно урізноманітнюючи концертну програму та вдосконалюючи свої па.

Схожі статті