Пакуємо валізи

Пакуємо валізи. Столиця Кіпру Нікосія. (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати для вас нові відео. Цього разу вона побувала у столиці Кіпру - Нікосії.

Нікосія - це не просто адміністративний, економічний та культурний центр острова, це унікальне місто, яке одночасно об`єднує та розділяє дві країни - Республіку Кіпр та Турецьку Республіку Північного Кіпру. У цьому відео ведуча розкаже також, як можна самостійно перетнути кордон між грецькою та турецькою частинами Кіпру.

Пакуємо валізи: Кіпр. Ларнака. (ВІДЕО)

new

Цього разу наша Тетяна Волкова подорожує до Ларнаки - одного з найпопулярніших туристичних напрямків Кіпра.

Ми з вами побуваємо на знаменитому Солоному озері, де зимують розові фламінго, прогуляємось Набережною Фінікудес, відвідаємо храм Святого Лазаря та перевіримо кіпріотську гостинність в одному з місцевих ресторанів.

Про це і не тільки - дивіться у новому випуску "Пакуємо валізи".

Чи варто взимку їхати на Кіпр? Випуск 2-й. Лімасол. Гори Троодос. (ВІДЕО)

new

Лімасол - друге, за величиною, місто на Кіпрі. Ми з вами побуваємо на Набережній Молос, дізнаємося, що таке "гірос", продегустуємо найпопулярніше вино Кіпру та побуваємо в горах Троодос.

Про це та не тільки - в новому випуску "Пакуємо валізи" про відпочинок на Кіпрі взимку.

Пакуємо валізи. Кіпр. Айя-Напа. (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побуває в Айя-Напі - найпопулярнішому курорті Кіпру.

Ведуча розкаже про особливості відпочинку на Кіпрі взимку. Вона відвідає парк скульптур, побуває на найгарнішому пляжі Nissi Beach та ознайомиться із нічним життям курорту.

Про це і не тільки - у новій серії "Пакуємо валізи".

Пакуємо валізи: Івано-Франківськ (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побувала в Івано-Франківську, відвідала улюблене місце відпочинку жителів міста-міське озеро, яке ще називають Станіславським морем, прогулялась головною вулицею, так званою, Стометрівкою, побувала на фестивалі "Коляда на Майзлях" та повечеряла у популярному кафе "Десятка". Про те, як Івано-Франківськ святкує Різдво, дивіться у випуску "Пакуємо валізи".

Пакуємо валізи.Курорт Трускавець.(ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побувала в найбільшому та найвідомішому бальнеологічному курорті України - місті Трускавці.

У своєму відео вона розкаже про лікування, відпочинок та нічне життя курорту.

Про це та не тільки - у новому випуску "Пакуємо валізи". Дивимося, насолоджуємося й чекаємо нові серії!

Пакуємо валізи. Польський курорт Колобжег (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побувала в найбільшому й найпопулярнішому курорті центральної частини Балтійського узбережжя Польщі -місті Колобжег. Унікальні природні багатсва цього регіону дозволили курорту стати найбільшою в Польщі здравницею, У цьому випуску ведуча розкаже про особливості відпочинку на курорті. Про це та не тільки - у новому випуску "Пакуємо валізи". 

Пакуємо валізи. Польський курорт Мельно. Відпочинок на Балтійському узбережжі (ВІДЕО)

new
Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побувала на польському курорті Балтійського узбережжя в м. Мельно. У цьому випуску ведуча розкаже про пляжі, море та особливості відпочинку на Балтійському узбережжі. Про це та не тільки -...

Пакуємо валізи. Нетиповий туристичний Київ (ВІДЕО)

new
Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побувала в столиці України - м. Києві.  У цьому випуску ведуча розкаже про містику київських пагорбів, побуває на Андріївському Узвозі й Хрещатику, прогуляється теплоходом по Дніпру та...
1 2