Пакуємо валізи

Пакуємо валізи Львів 2020.(ВІДЕО)

new
Цього разу наша Тетяна Волкова побуває в найцікавіших місцях Львова. Ми з вами прогуляємося площею Ринок, насолодимося краєвидами з Високого замку, пообідаємо в знаменитій "Реберні", відвідаємо аптеку-музей, вип'ємо кави в найстарішій кав'ярні Львова та купимо шоколаду для дорослих в "Майстерні...

ПАКУЄМО ВАЛІЗИ: де знайти острів-серце та рівненську Ісландію? (+ВІДЕО)

new

Цього разу Тетяна Волкова зробила власний рейтинг найпопулярніших туристичних напрямків Рівненщини.

Ми з вами побуваємо в Тунелі Кохання, Тараканівському форті, на Базальтовому озері та Білівських хуторах, а також відвідаємо Дубенський замок та пообідаємо в одному із ресторанів м. Дубно.

Пакуємо валізи. ЛУЦЬК (ВІДЕО)

new

Луцьк - одне з найдревніших міст України, в якому тісно переплелися минуле та сучасне.

Ми з вами прогуляємося головною пішохідною вулицею Лесі Українки, побуваємо у замку Любарта, завітаємо в гості до відомого скульптора Миколи Голованя, пообідаємо в луцькій піцерії та відпочинемо в центральному парку.

Пакуємо валізи. АНТІБ. Лазурний берег Франції.Чому Антіб приваблює туристів? (ВІДЕО)

new

Цього разу наша Тетяна Волкова розкаже про старовинне французьке містечко Антіб. Антіб-друге за величиною,після Ніцци, курортне місто Французької Рив'єри.

Ми з вами побуваємо в порту, прогуляємося Старим містом, зазирнемо у художню галерею та на власні очі побачимо, як роблять стакан для віскі.

Про це і не тільки-дивіться у новому випуску "Пакуємо валізи".

Пакуємо валізи. НІЦЦА. Лазурний берег. Чому усі так люблять Ніццу (ВІДЕО)

new

Ніцца-один з найпопулярніших курортів Лазурового берега. Цього разу Тетяна Волкова скуштує французькі круасани, побуває на головній площі Массена, прогуляється знаменитою Англійською набережною, підніметься на Замковий пагорб, у парк Chauteau, насолодиться краєвидами Ніцци зверху, прогуляється Старим містом і пообідає в одному з ресторанів на площі Гарібальді.

Про це і не тільки- дивіться в новому випуску "Пакуємо валізи".

Пакуємо валізи. Рівне на карантині. (ВІДЕО)

new

Цього разу наша Тетяна Волкова не пакує валізи і нікуди не їде. Поки ви залишаєтесь сидіти вдома, вона розкаже про життя Рівного в умовах карантину.Чи звикли  рівняни до нової реальності, як змінилося їхнє життя  та про що мріють  після закінчення карантину?

Про це і не тільки - дивіться в новій серії "Пакуємо валізи".

Пакуємо валізи. Столиця Кіпру Нікосія. (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати для вас нові відео. Цього разу вона побувала у столиці Кіпру - Нікосії.

Нікосія - це не просто адміністративний, економічний та культурний центр острова, це унікальне місто, яке одночасно об`єднує та розділяє дві країни - Республіку Кіпр та Турецьку Республіку Північного Кіпру. У цьому відео ведуча розкаже також, як можна самостійно перетнути кордон між грецькою та турецькою частинами Кіпру.

Пакуємо валізи: Кіпр. Ларнака. (ВІДЕО)

new

Цього разу наша Тетяна Волкова подорожує до Ларнаки - одного з найпопулярніших туристичних напрямків Кіпра.

Ми з вами побуваємо на знаменитому Солоному озері, де зимують розові фламінго, прогуляємось Набережною Фінікудес, відвідаємо храм Святого Лазаря та перевіримо кіпріотську гостинність в одному з місцевих ресторанів.

Про це і не тільки - дивіться у новому випуску "Пакуємо валізи".

Чи варто взимку їхати на Кіпр? Випуск 2-й. Лімасол. Гори Троодос. (ВІДЕО)

new

Лімасол - друге, за величиною, місто на Кіпрі. Ми з вами побуваємо на Набережній Молос, дізнаємося, що таке "гірос", продегустуємо найпопулярніше вино Кіпру та побуваємо в горах Троодос.

Про це та не тільки - в новому випуску "Пакуємо валізи" про відпочинок на Кіпрі взимку.

Пакуємо валізи. Кіпр. Айя-Напа. (ВІДЕО)

new

Наша Тетяна Волкова продовжує подорожувати і знімати відео про свої подорожі. Цього разу вона побуває в Айя-Напі - найпопулярнішому курорті Кіпру.

Ведуча розкаже про особливості відпочинку на Кіпрі взимку. Вона відвідає парк скульптур, побуває на найгарнішому пляжі Nissi Beach та ознайомиться із нічним життям курорту.

Про це і не тільки - у новій серії "Пакуємо валізи".

1 2 3