Новини Луцька

Новини Волині від 15.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як афганську війну у Луцьку згадували; Яке підприємство підтримало унікальну кампанію задля безпеки школярів; Що потрібно зробити для створення нових лісів.

Новини Волині від 14.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як минає виборча агітація у волинських селах; Які пристрасті розгортаються довкола Луцького районного будинку культури; В якій партійній організації нового голову в Радовичах обирали.

Новини Волині від 13.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Які цікавинки та унікальності пропонують лучанам до Дня закоханих; Чи замінить онлайн-радіо ефірного "предка"; Як зворушливо велику Лесю в Луцьку вшанували.

Новини Волині від 12.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто "вхопив на горіхи" на оперативці в Луцькраді; Кому спричинять "гаплик" січневі платежі за опалення; Що каже Іван Смітюх про політичну відставку Сергія Чурікова; Хто винен у значній кількості пожеж на Волині.

Новини Волині від 11.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: 44 кандидати в президенти - шок і обурення лучан; Хто готував провокації на церковних зборах в одній з громад; Всесвітній день хворого - як відзначали здорові.

Новини Волині від 07.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Який маловідомий лучанам кандидат в Президенти побував на Волині; Яка галузь волинської господарки заробила для бюджетів понад 300 млн. грн.; Котрий з луцьких медзакладів співпрацюватиме з колегами з Брюселя.

Новини Волині від 05.02.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: "Бюджетна війна": особливості перебігу; Як боротимуться з безробіттям по-новому; Що запропонує слухачам Луцьке онлайн-радіо; Як і за що змагалися танцюристи.