Новини Луцька

Що буде із пологовим будинком Луцька? (ВІДЕО)

new

Зовсім не по святковому розпочався ранок 14 жовтня у мешканців Луцька. Адже, не зважаючи на свято, вони прийшли до міського пологового будинку, аби не допустити його закриття та перепрофілювання у інфекційне відділення. Детальніше дивіться у сюжеті.

Яка вона, очільниця Смолигівської ОТГ, що на Волині? (ВІДЕО)

new

Чим ближче до місцевих виборів, тим яскравіше поводять себе кандидати. Хтось спілкується із громадою, намагаючись показати усі свої таланти, а хтось навпаки – боїться людей, немов вогню. Наступна історія з Волині. Там головою Торчинської ОТГ спить та бачить себе Галина Прус – нинішня очільниця Смолигівської територіальної громади, що у Луцькому районі. Тож «Сфера» сама пішла у народ і ось що почула.

На базі Луцького НТУ відкрили центр легкоатлетичних метань (+ВІДЕО)

new

У Луцьку на базі національного технічного університету відкрили сертифікований центр легкоатлетичних метань. Відтепер спортсмени найвищого рівня, які братимуть участь у європейських та світових змаганнях зможуть тренуватися у метальних видах спорту. 

Сучасні тролейбуси від Автомобільної компанії «Богдан Моторс» з'являться у Луцьку (ВІДЕО)

new

Учора, 27 квітня, Луцька міська рада та одна із найпотужніших автомобілебудівних компаній «Богдан Моторс» у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» підписали договір щодо постачання сучасних тролейбусів для міста.

Новини Волині від 15.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС:  Які проблеми криються за лаштунками помпезно відкритого Центру реабілітації воїнів АТО та ООС Чи втіляться стратегії розвитку Луцька у практичні дії Які гриби пропонують на луцьких ринках за відсутності білих  

Новини Волині від 11.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто і як відзначив захисників Вітчизни в Луцьку? Чи постраждає бізнес від змін у правилах рекламування? Де показали Фейсбук-профілі Мазепи та Бандери? Яку згадку про дитсадок залишили собі луцькі дошкільнята?

http://loverating.ru/ рейтинг сайтов - самые популярные сайты.