Новини Луцька

Новини Волині від 15.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС:  Які проблеми криються за лаштунками помпезно відкритого Центру реабілітації воїнів АТО та ООС Чи втіляться стратегії розвитку Луцька у практичні дії Які гриби пропонують на луцьких ринках за відсутності білих  

Новини Волині від 11.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто і як відзначив захисників Вітчизни в Луцьку? Чи постраждає бізнес від змін у правилах рекламування? Де показали Фейсбук-профілі Мазепи та Бандери? Яку згадку про дитсадок залишили собі луцькі дошкільнята?

Новини Волині від 08.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Формула Штайнмаєра - шлях до миру чи до нових конфліктів - волинський зріз Перерозподіл обласного бюджету - куди і скільки та чому досі не ремонтують гідроспоруди на Світязі Чи готовий Луцьк до опалювального сезону та звідки в місті "чужі" пси?

Новини Волині від 07.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Через що розсварились "газовики" з депутатами Луцької райради? Коли і кому у Луцьку ввімкнуть тепло? Нова "хвиля" перейменування вулиць - казуси і непорозуміння 

Новини Волині від 04.10.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як загалом почуваються і як святкували день створення льотчики Севастопольської авіабригади в Луцьку? Якими смаколиками вражали учасники кулінарного фесту в Зміїнці? Чому Жадан написав промову на відкриття "Фронтери"?