Новини Луцька

Новини Волині від 29.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що луцькі депутати на сесії повирішували? Які кадрові зміни зробить новий/старий начальник волинської юстиції? Кого на лісовому рекреаційному пункті "впіймали"?

Новини Волині від 28.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: "Оперативка" в міськраді як "барометр" луцьких проблем Ще раз про КП "Ласка" і безпритульних псів - інша сторона, інші аргументи Хто встановить електронну систему в луцькому транспорті - турки чи "Візор"?

Новини Волині від 27.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Скільки коштуватимуть луцькі кликуни? Куди витрачатиме європейські кошти "Луцькводоканал"? Таємниці догляду за волинськими лісами Перетин кордону в подорожі на відпочинок: "нагадалка" від митників 

Новини Волині від 20.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Що думають волиняни про ініціативу Президента Зеленського? Кого вразили творчі підсумки школярів Волині? Що робили красуні-переможниці конкурсів у дитбудинку?

Новини Волині від 17.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС:  Справжня ціна "піклування" держави про музейну справу Чи продовжать контракт директорці "Луцьктепла" В.Малютіній? Хто став Вчителем та Учнем року-2019 в Луцьку? Чи будуть школярі бавитись з вогнем у лісі?

Новини Волині від 16.05.2019 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Нарешті сесія! Як обласні депутати звіти голів слухали і конструктив демострували Хто депутатів луцьких на брищенське сміттєзвалище вивіз? Чи навчать школярі дорослих у лісі не смітити?
Слушать песни Дима Билана в хорошем качестве бесплатно на Музыка Нур.