Новини Луцька

Новини Волині від 13.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи закриватимуть сільські ФАПи; Як прокурори політичні процеси пророкують; Скільки недоброчесних працедавців на Волині впіймали; За що Підгайцівському голові орден дали. 

Новини Волині від 12.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як гості "Богдан-Моторс" підраховували, скільки куплять луцьких тролейбусів; Чи можуть Ківерці розширити межі міста; Чому мама хворого хлопчика не може дійти згоди з лікарями; Хто гальмує вибори і продукує фальшиві листівки у Ківерцівській ОТГ.

Новини Волині від 11.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Солідарність з полоненими моряками - хто щиро, а хто за вказівкою; "Діри" в луцькому бюджеті - вина Уряду чи безгосподарність міськради; "Торфогейт", "балаболи", комісії і наради - одна проблема - два погляди; Спроба приховати кримінал політикою чи тиск на політичних опонентів - депутати...

Новини Волині від 10.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Чи дадуть луцьким студентам транспортні пільги; Чи відчувають волиняни себе захищеними; В якій ОТГ чекають на "доброго" голову; Куди ведуть луцькі велодоріжки.

Новини Волині від 07.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Яких мерів лучани згадують добрим словом; Як святкували і плани будували в Торчинській ОТГ; Чому вихователям луцьких дитсадків хочуть "обрізати" бюджет; Чи приїде на Волинь виконавиця головної ролі у фільмі про Лесю Українку; Де вихованці клубу "Воїн" знову здобули чемпіонство...

Новини Волині від 06.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Скільки начальників має Волинське управління юстиції; Чи можна викликати лікаря до хворої дитини; Як чіпуватимуть луцькі дерева за 16 мільйонів; Хто прийшов у гості до луцьких "сонячних діток".

Новини Волині від 05.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто з волинських волонтерів співпрацює з 20-ма країнами; Як рятуватимуть громади від браку кадрів; Чому липинські кандидати в депутати не вивозять сміття; Чи дали "Босу" 30 тисяч гривень.

Новини Волині від 04.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто дивився людські судини зсередини в 3D; Кого "допитував" голова ОДА з приводу знищення дерев; Яка партія "принесла" найбільше кандидатів у Гіркій Полонці; Куди Пустовіт хотів проскочити без квитка.

Новини Волині від 03.12.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Як ми зустріли власника розмитненої "євробляхи"; Чи вистачить пенсії голови ТВК на вибори в Ківерцях; Куди витратять 40 млн. субвенції на Волині; Хто став героями унікальної фотовиставки.

Новини Волині від 30.11.2018 (ВІДЕО)

new
АНОНС: Хто жалкує, що на Волині не введений воєнний стан; Куди представники Центру зайнятості з подарунками їздили; Як на виконкомі тарифи на тепло підвищували; Хто сторіччя "Просвіти" святом не вважає. 
Вольт смотреть онлайн https://vid.dzenkino.com.ua/multik-hg6izfdn-volt в HD на Дзенкино