Гість у студії

Гість у студії: Юлія Гречка, представниця ГО "Антикорупційний штаб" (ВІДЕО)

new
Про антикорупційну карту ремонтів, сучасні інструменти впливу і контролю та роль громадянського суспільства розповідала Юлія Гречка, представниця ГО "Антикорупційний штаб", у програмі "Гість у студії" на ТРК Сфера-ТВ.

Гість у студії: Володимир Хомко, міський голова Рівного (ВІДЕО)

new

Про відключення гарячої води, розподіл бюджетних коштів, стерилізаційний центр та реконструкцію "Авангарду" у програмі "Гість у студії" поговорили із міським головою Рівного Володимиром Хомком. 

Гість у студії: Оксана Білозір, народний депутат України (ВІДЕО)

new

Які реформи нинішної влади можна вважати успішними, чому склалася така ситуація з Євробаченням, про Томос, скандал навколо Укроборонпрому і каденцію теперішнього Президента у програмі "Гість у студії" з народною депутаткою Оксаною Білозір.

Гість у студії: Тарас Стецьків, народний депутат 5-ти скликань (ВІДЕО)

new
Про фальсифікацію виборів, феномен Зеленського і чим Анатолій Гриценко відрізняється від нинішнього Президента говорили в програмі «Гість у студії». Цього разу на телеканал «Сфера-ТВ» завітав народний депутат 5-ти скликань та представник Анатолія Гриценка, Тарас Стецьків...

Гість у студії: Іван Апаршин, військовий експерт, член команди Анатолія Гриценка (ВІДЕО)

new
Як повернути Донбас Україні, який план виходу закінчення військових дій на Сході бачить Анатолій Гриценко і чому його звинувачують у розпродажі військової техніки, розповів представник його команди і військовий експерт Іван Апаршин нашим журналістам в ефірі програми «Гість у студії»...

Гість у студії: Юрій Панченко, редактор видання «Європейська правда» та Анатолій Марциновський, журналіст видання «Європейська правда» (ВІДЕО)

new
Як Угода про асоціацію з ЄС,вже сьогодні впливає на життя кожного українця? Які євроінтеграціні реформи пробуксовують а які навпаки виконуються дуже добре? Та чи думають кандидати на посаду Президента, про подальшу євроінтеграцію? Про це і не тільки розповіли Юрій Панченко,редактор видання «...

Гість у студії: Ярослав Табінський, лікар-реабілітолог (ВІДЕО)

new
Вже цьогоріч у Рівному запрацює Профілактично-реабілітаційний комплекс лікаря Табінського. В своєму арсеналі Ярослав Табінський має декілька десятків різноманітних методик реабілітації,в тому числі і декілька авторських. Зараз комплекс знаходиться в Нетішині. За словами, пана Табінського для дітей...

Гість у студії: Руслан Кошулинський, кандидат в президенти України від об`єднаних сил націоналістів (ВІДЕО)

new
Як зупинити війну на Сході? Своїм баченням поділився кандидат в президенти України від об'єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.Також політик розповів, що планує робити з комунальними тарифами та як заохочуватиме заробітчан повертатись додому.
строительный магазин харьков оптом и в розницу. | Выход есть всегда - консультация психолога онлайн - в любой точке мира! Пишите нам!