Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
18:00
У Рівному мотоцикліст потрапив у ДТП
17:00
Рівненські спортсмени продовжують завойовувати «золото»
16:00
На Рівненщині евакуйовували людей
15:00
На Рівненщині чоловік «врятував» свій рахунок від вірусу
14:00
Молодь Рівненщини залучатимуть до спорту
13:00
Патрульні відшукали зниклого у Рівному
13:36
Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО
09:00
Рівненщина Європейська (Марек Запур, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку; Ярослав Ковальчук, керівник культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського) (ВІДЕО)
13:51
Рівненський льонокомбінат зробив ще один крок до вітчизняного джинсового виробництва (ВІДЕО)
18:00
Гордість Рівненщини: рівненські спортсменки вибороли «срібло» та «бронзу» у Франції
Коментарі з Сергієм Штурхецьким

 

Якщо поставити собі за мету перерахувати усі його посади та титули – буде доволі складно. Як зізнається він сам – насамперед вважає себе журналістом.

 Донедавна Сергій Штурхецький працював виключно у друкованих змі, однак, період його адаптації та апробації до тележурналістики пройшов доволі швидко і безболісно. Це говорить лише про одне – професійний журналіст – професійний у всьому.

До студії програми «Коментарі з Сергієм Штурхецьким» завітало чимало впливових і просто цікавих людей. Приємна, цікава та змістовна бесіда – саме цим запам’ятовуються програми Сергія телеглядачам.

Приєднуйтесь до віртуальної аудиторії співрозмовників Сергія Штурхецького і Ви. Щоп’ятниці о  19:10 та в повторі у суботу о 16:10 на телеканалі Сфера-ТB.

Реклама


Реклама
Реклама