Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою

Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Олександр Воробюк, начальник сектору з правової роботи Управління ДАБІ у Рівненській області) (ВІДЕО)

new
Гість програми: начальник сектору з правової роботи Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Олександр Воробюк. Тема розмови: Будівництво у правовій площині. Будівлі мають особливий правовий режим з точки зору виникнення права на них. Про нього мова...

Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО

new

Гість програми - Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в Рівненській області.

Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Ігор Стасюк, начальник інспекційного відділу ДАБІ у Рівненській області) (ВІДЕО)

new

Гість програми - Ігор Стасюк, начальник інспекційного відділу ДАБІ у Рівненській області.

Тема розмови – нововведення у сфері будівництва, згідно прийнятого закону.

Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Юрій Наконечний, начальник управління Держпраці в Рівненській області) (ВІДЕО)

new

Гість програми – Юрій Наконечний, начальник управління Держпраці в Рівненській області.

Тема розмови – відношення Держпраці до будівництва.

Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Ірина Лебедєва-Вяльдіна, інженер з комп’ютерних систем “Сталь-М»; Вадим Лудінський, заступник директора з виробництва «Сталь-М») (ВІДЕО)

new
Гість програми - Ірина Лебедєва-Вяльдіна, інженер з комп’ютерних систем “Сталь-М»; Вадим Лудінський, заступник директора з виробництва «Сталь-М». Тема розмови – захист осель (вхідні двері, їх якість, відповідні стандартам норми і правила).
1 2

Всё про VGS Holding собрано на этом сайте