Політика

Обласний осередок партії "Слуга народу" отримав нового керівника

new

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України. Рівненщина – у тому числі, – йдеться на сторінці партії у Facebook. Пропрезидентську політсилу очолив Юрій Ліпський, який у лютому став керівником штабу обласної організації

 

До виборів на Рівненщині створять нові округи

new

Днями під час онлайн наради організованою Мінрегіоном спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування обговорили скільки округів має бути на Рівненщині. Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Тема дня, 26 березня: Рівненська Міська рада виділила кошти на боротьбу з пандемією (ВІДЕО)

new

Двадцять мільйонів гривень на боротьбу з СOVID-19 виділили з бюджету міста під час сесії Рівненської міської ради. Не зважаючи на карантині заходи, до участі у засіданні долучилося 35 депутатів. Які ще питання вирішували та яким підприємствам дозволили працювати у період епідемії дивіться у сюжеті.

Вірус, бюджет та посади: що обговорювали на президії облради? (ВІДЕО)

new

Рівненщина може залишитися без грошей, адже члени президії обласної ради зняли бюджетне питання з розгляду сесії. Разом з тим, чи з’явиться в Рівненській обласній раді новий голова, депутати на сесії вирішуватимуть.

Які ще питання розглянули на президії дивіться у наступному сюжеті.

Про рибу, «брехунів» та кадри: що ще обговорювали на комісії Рівненської облради? (ВІДЕО)

new

Чи звільнять Олексія Бучинськаго з посади заступника голови Рівненської обласної ради? Чому обласну раду Рівненщини у столиці називають «брехунами» та як рятуватимуть Хрінницьке водосховище.

Ці та інші питання обговорювали на комісії облради.

Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

Від Ліги Сміху до виборів: які плани в керівника штабу «Слуга Народу» (ВІДЕО)

new

 

Штаб «Слуги народу» на Рівненщині очолив діючий керівник Західної Ліги сміху Юрій Ліпський. Таке рішення прийняли в Офісі Президента України за участі делегації нардепів від Рівненщини.

Наші журналісти дізнались, які  амбіції та плани у нового керівника.

 

Конфлікт інтересів чи політичні розбірки – як пройшла бюджетна комісія Рівнеради? (ВІДЕО)

 

Бюджетна комісія Рівнеради знову не дійшла згоди. Спершу дискутували щодо надання дозволу на оренду земельної ділянки для автостоянки, проте знайшли порушення, а потім зняли питання щодо Котельні на Герцена 5а, адже побачили конфлікт інтересів.

Детальніше про це дивіться у сюжеті.

 

Заради чого об’єднались фракції в Рівненській обласній раді? (ВІДЕО)

new

Депутати Рівненської обласної ради заявили про створення нового об’єднання. 5 із 6 фракцій об’єднали зусилля аби рада почала працювати ефективно та на користь людей. Принаймні так заявили обранці на екстреному брифінгу.

Як позначиться нова коаліція на житті області, з’ясовувала Олена Діденко.

Sumwin.com.ua - шапки оптом дешево украина - звоните уже (067) 770-01-19