Політика

Тема дня, 26 березня: Рівненська Міська рада виділила кошти на боротьбу з пандемією (ВІДЕО)

new

Двадцять мільйонів гривень на боротьбу з СOVID-19 виділили з бюджету міста під час сесії Рівненської міської ради. Не зважаючи на карантині заходи, до участі у засіданні долучилося 35 депутатів. Які ще питання вирішували та яким підприємствам дозволили працювати у період епідемії дивіться у сюжеті.

Вірус, бюджет та посади: що обговорювали на президії облради? (ВІДЕО)

new

Рівненщина може залишитися без грошей, адже члени президії обласної ради зняли бюджетне питання з розгляду сесії. Разом з тим, чи з’явиться в Рівненській обласній раді новий голова, депутати на сесії вирішуватимуть.

Які ще питання розглянули на президії дивіться у наступному сюжеті.

Про рибу, «брехунів» та кадри: що ще обговорювали на комісії Рівненської облради? (ВІДЕО)

new

Чи звільнять Олексія Бучинськаго з посади заступника голови Рівненської обласної ради? Чому обласну раду Рівненщини у столиці називають «брехунами» та як рятуватимуть Хрінницьке водосховище.

Ці та інші питання обговорювали на комісії облради.

Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

Від Ліги Сміху до виборів: які плани в керівника штабу «Слуга Народу» (ВІДЕО)

new

 

Штаб «Слуги народу» на Рівненщині очолив діючий керівник Західної Ліги сміху Юрій Ліпський. Таке рішення прийняли в Офісі Президента України за участі делегації нардепів від Рівненщини.

Наші журналісти дізнались, які  амбіції та плани у нового керівника.

 

Конфлікт інтересів чи політичні розбірки – як пройшла бюджетна комісія Рівнеради? (ВІДЕО)

 

Бюджетна комісія Рівнеради знову не дійшла згоди. Спершу дискутували щодо надання дозволу на оренду земельної ділянки для автостоянки, проте знайшли порушення, а потім зняли питання щодо Котельні на Герцена 5а, адже побачили конфлікт інтересів.

Детальніше про це дивіться у сюжеті.

 

Заради чого об’єднались фракції в Рівненській обласній раді? (ВІДЕО)

new

Депутати Рівненської обласної ради заявили про створення нового об’єднання. 5 із 6 фракцій об’єднали зусилля аби рада почала працювати ефективно та на користь людей. Принаймні так заявили обранці на екстреному брифінгу.

Як позначиться нова коаліція на житті області, з’ясовувала Олена Діденко.

Що спричинило суперечку на бюджетній комісії Рівнеради? (ВІДЕО)

new

Бюджетна комісія Рівнеради не затвердила проект детального плану території правого берега Басівкутського водосховища. Адже мали низку питань до управління архітектури.

Що ж врешті робитимуть із ДПТ та чи усуватимуть недоліки дивіться у наступному сюжеті.

Що приховують зміни до Конституції – думки експертів (ВІДЕО)

new

Які зміни до Конституції України пропонує Президент Володимир Зеленський? Наскільки вони потрібні і до чого призведуть у разі ухвалення? Чи передбачають вони позитивні зрушення та які підводні камені мають – про все це розповіли експерти у Рівному.

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Чи отримають нардепи 100 тисяч гривень заробітної плати? (ВІДЕО)

new

 

Депутатам Верховної Ради України та працівникам міністерств збільшать заробітну плату в два рази. Таку заяву анонсував екс - міністр соціальної політики Павло Розенко.

Втім, вже згодом голова Верховної Ради Дмитро Разумком заявив, що така інформація не відповідає дійсності. Наші журналісти вирішили дізнатися, чи справді збільшиться зарплата нардепів та на скільки.