Політика

Про що не змогли домовитись обласні депутати на сесії? (ВІДЕО)

new

Депутати обласної ради зібралися на друге пленарне засідання. Що вирішували, чому звіт голови ОДА хотіли перенести на наступне пленарне, коли розпочнуть розгляд бюджету на 2021 рік та через кого початок роботи затягнувся на півгодини? Деталі розкажуть наші журналісти.

Яким був другий тур виборів у Рівному? (ВІДЕО)

new

У Рівному 22 листопада відбувся другий тур місцевих виборів, у якому за голоси мешканців обласного центру боролися два кандидати на посаду міського голови. Тож, які порушення були зафіксовані та про явку на виборчих дільницях, розкажуть наші журналісти.

Топ-5 порушень на місцевих виборах на Рівненщині (ВІДЕО)

new

Перший тур місцевих виборів завершено. Які порушення фіксували офіційні спостерігачі, представники громадянської мережі «ОПОРА» та комітету виборців України на Рівненщині дивіться у наступному сюжеті.

Коли завершать опрацювання протоколів в Рівненській міській ТВК? (ВІДЕО)

new

Найскладнішим на місцевих виборах виявилося не саме голосування та підрахунок голосів на дільницях, а здача бюлетенів і протоколів до ТВК. Детальніше дивіться у наступному сюжеті.

Хто керує «чорним» піаром у Рівному? (ВІДЕО)

new

Поліція затримала порушників, які позаминулої ночі у Рівному на стінах та дверях під’їздів багатоповерхівок розклеювали агітаційні матеріали із ознаками «чорного» піару щодо однієї із політичних партій. Хто це робив та на чиє замовлення, дивіться у сюжеті.

Обласний осередок партії "Слуга народу" отримав нового керівника

new

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України. Рівненщина – у тому числі, – йдеться на сторінці партії у Facebook. Пропрезидентську політсилу очолив Юрій Ліпський, який у лютому став керівником штабу обласної організації