+380673870816 +380673870816

Операторів мобільного зв'язку зобов'язали знизити тарифи

Антимонопольний комітет України рекомендував ПрАТ "Київстар" та ПрАТ "МТС-Україна" знизити тарифи на послуги мобільного зв’язку до економічно обґрунтованого рівня. Про результати розгляду зобов’язань компанії мають повідомити Комітет у 15-денний термін. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету.
    Протягом 2012 року компанії підвищили вартість окремих послуг. Так, ПрАТ "Київстар" підвищило вартість послуг з відправки SMS-повідомлень на 28 %, з послуг відправки МMS-повідомлень – на 33 %, абонплату деяких тарифних планах – на 25 % тощо.
    У свою чергу, ПрАТ "МТС-Україна" підвищило вартість послуг з відправки SMS-повідомлень на 22 %, послуг з відправки МMS-повідомлень – на 20 %, вартість дзвінків у мережі МТС – на 50 % та дзвінків абонентам інших операторів України – на 20 %.
    Таке зростання вартості послуг мобільного зв’язку операторів відбулося значно вищими темпами, ніж зростання індексу споживчих цін на товари та послуги в цілому в Україні та у галузі зв’язку зокрема. Тобто економічні підстави для підвищення операторами окремих тарифів відсутні.

Схожі статті