Волинянин, який зіпсував дитяче свято морозива, отримав три місяці арешту

До працівників Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від 55-річної жительки міста. Жінка розповіла про те, що невідома особа під час проведення дитячого свята у місцевому парку вчинила хуліганські дії. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області.

Правоохоронці встановили, того дня у місті проводили для дітей свято морозива. Заявниця побачила, як до сцени наблизився молодий хлопець. Він піднявся до ведучого та став вимагати у нього мікрофон, адже, будучи у нетверезому стані, хотів поспівати. Ведучий відмовив, після чого молодик зійшов зі сцени та почав нецензурно лаятися і кидати каміння у бік гостей. Своїми діями він перервав проведення заходу.

Працівники міліції з’ясували, що хуліганські дії у парку вчинив 21-річний місцевий житель. Хлопець перебував на іспитовому терміні за вчинення крадіжки, хоча за місцем проживання характеризується позитивно. Проти зловмисника було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Володимир-Волинський міський суд Волинської області вивчив усі матеріали справи та вирішив, що покарання за попередню судимість підсудний повинен понести окремо, а за вчинення хуліганських дій відбути арешт строком у три місяці.

Переглядів: 1301
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту