+380673870816 +380673870816

Рівненські спортсмени – серед кращих

У краї відбулися змагання з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору. Для області цей захід є традиційним, адже саме тут вперше в Україні слабозорі почали займатися цим видом спорту. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

За кубок боролися півсотні учасників із Рівненської, Донецької, Дніпропетровської, Волинської, Херсонської, Миколаївської, Івано-Франківської, Полтавської, Житомирської, Чернігівської та Київської областей. Наші спортсмени в результаті отримали чотири золоті та дві срібні медалі.

Так, в категорії до 52 кілограм Ольга Чайковська посіла перше місце. Галина Галінська та Наталія Олексієвець у категорії до 60 кілограмів вибороли золото та срібло відповідно. Не було рівних Тетяні Павлюк у ваговій категорії до 67,5 кілограма, а Світлана Коробкова посіла друге місце у категорії до 75 кілограмів. Серед рівненських спортсменів-чоловіків відзначився Роман Куров. Він здобув золото у категорії до 75 кілограмів.