Стратегію розвитку Рівненщини доповнили

Депутати обласної ради на сесії внесли зміни до програми економічного та соціального розвитку регіону. Зокрема, до переліку важливих об’єктів включили будівництво підвідних газопроводів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Адже в чотирьох десятках сіл люди за власні гроші проклали вуличні мережі. Втім краяни досі не користуються блакитним паливом, бо нема підвідних трубопроводів. Включення цих об’єктів в обласну програму дозволить залучати різні джерела фінансування, аргументував колегам-депутатам голова облдержадміністрації Василь Берташ. Йдеться про 282 мільйони гривень від НАК "Нафтогаз", з яких цьогоріч на газифікацію сіл Рівненщини вже спрямували понад 64 мільйони гривень.

Водночас очільник області зауважив, що з 16 мільйонами гривень, які область має на розвиток, багато об’єктів не збудуєш. Тому побажав трьом обласним обранцям, які вже стали народними депутатами, залучати якнайбільше грошей із держказни для вирішення проблем краян. Адже саме завдяки такій співпраці з парламентарями минулого скликання вдавалося аргументувати в столиці необхідність виділення коштів на будівництво шкіл, садочків, медичних закладів, доріг та інших соціально важливих об’єктів.

Тим більше, що масштабним і вартісним проектом наступного року має стати стадіон "Авангард", оскільки після тривалих дискусій обранці затвердили акт приймання-передачі у спільну власність громад області частки майна цього міського комунального закладу.

Також депутати підтримали звернення працівників ливарного заводу, які просять погасити зарплатні борги та відновити роботу підприємства. Вимоги колективу спрямували до столиці у фонд держмайна, а також в обласну прокуратуру. Контролюватиме вирішення цієї проблеми очільник області.

Переглядів: 1007
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту