На Рівненщині зменшилася заборгованість до пенсійного фонду

Цьогоріч до обласного пенсійного бюджету надійшло 2 мільярди 200 тисяч гривень власних коштів. Ця сума на 294 мільйони гривень або на 15 відсотків більша, ніж на цю дату торік, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, це результат спільної роботи обласної влади, фахівців пенсійного фонду та виконавчої служби. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Відтак, всі краяни вчасно отримують пенсії та грошову допомогу. Більше того, розмір виплат цьогоріч зростав десять разів. Відтак, пенсіонерам Рівненщини з початку року виплатили 3 мільярди 800 тисяч гривень. З них понад півтора мільярда – це дотаційні кошти, оскільки власних грошей в області не вистачає. Саме тому погашення роботодавцями заборгованих сум – на особливому контролі влади.

Так, підприємства Рівненщини погасили з початку року понад 18 мільйонів протермінованих гривень. За словами Світлани Сад, понад 600 боржників розрахувалися з бюджетом пенсійного фонду повністю та більше 400 зменшили протерміновані суми. Водночас несплаченим залишається ще 21 мільйон гривень.

Половина цієї суми – борг десяти економічно-активних підприємств області. Відтак, Світлана Сад заслухала їх керівників. Разом із фахівцями проаналізувала платоспроможності усіх боржників та зобов’язала скласти графік погашення протермінованих сум. Заступниця голови облдержадміністрації пообіцяла контролювати ситуацію особисто, адже від цього залежить дотримання соціальних гарантій для жителів області.

Переглядів: 990
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту