Електронна система для голосування "Рада" знову дала збій у роботі

Наша пісня гарна нова починаймо її знову. Не співати, а голосувати вручну вкотре довелося депутатам Рівнеради під час 22 сесії. Скандальна електронна система голосування "Рада" знову дала збій. 

Спочатку її хотіли, потім не хотіли, врешті решт встановили і навіть провели декілька сесій. І все це про електронну систему для голосування "Рада". Сьогодні ж вона знову відмовилась підраховувати волевиявлення міських депутатів. Механізм, який на думку обранців мав би полегшувати їм роботу під час сесій, навпаки її ускладнює. В чому причина поломки – ніхто не знає. Адже фірма, яка виграла тендер є найвідомішою по цьому обладнанню та усувати поломки, запевняє міський голова, повинна саме вона.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Бо ніхто не може зрозуміти, що відбувається. Нема депутатів, то все працює, приходять депутати – не працює. Це ж не вперше іде тестування. Вони приїздять - все працює, починається сесія - не працює. 

Якщо "Раду" не налаштують відповідно Володимир Хомко пообіцяв написати листи усім міським і обласним головам з попередженням, аби ті не користувались продукцією даної фірми. Сподівається, що це вплине на них та система "Рада" нарешті запрацює.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Якщо не запрацює зі застосуванням їхнього спеціаліста наступний раз будемо судитись, щоб повернули гроші, будемо купувати іншу. Не хотіли купувати дротову, адже тоді потрібно було б змінювати усі меблі і проводити дроти. Це така бездротова система, яка б давала можливість не міняти зал, але якщо постане таке питання, що вони не можуть забезпечити, хай повертають гроші і будемо повертатись до якоїсь іншої схеми, повторний тендер і так далі.

До речі, система "Рада" коштувала міському бюджету майже 300 тисяч гривень. І дарувати їх комусь депутати Рівнеради не збираються.

Переглядів: 1065
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту