Уряд захищатиме вітчизняного виробника

Урядом прийнято план, який передбачає кроки щодо захисту вітчизняного товаровиробника. Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Зазначеним планом передбачено удосконалення нормативно-правової бази щодо підтримки національного виробника, передбачено створення необхідних умов для модернізації української промисловості, окремо приділено увагу розвитку індустріальних парків, що дозволятиме залучати інвесторів у вже створені національні парки, створюючи для них привабливі умови, починаючи із розбудови мереж і завершуючи більш пільговим режимом оподаткування для нових інвестицій.

Ці плани чітко визначені за термінами - їх дія буде поширена на першу половину 2013 року. Найближчим часом має розпочатися робота щодо заходів, які сприятимуть дерегуляції і унеможливлять тиск з боку контролюючих і правоохоронних органів. Спостерігається уповільнення темпів розвитку для деяких галузей економіки, разом з тим він відзначив зростання у сфері торгівлі.

У Міністерстві триває робота з перегляду макроекономічних показників української економіки. За словами Міністра, вийти на заплановані 3,9% ВВП не вдасться, незважаючи на позитивний момент – темпи інфляції за жовтень нульові.

Переглядів: 900
Коментарі
20:48 08.11.2012
Знову
Грабить будуть
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту