Галузь транспорту та поштового зв'язку готова до роботи в осінньо-зимових умовах

Станом на 1 листопада галузь транспорту та поштового зв’язку підготована до роботи в осінньо-зимових умовах: нині завершено всі етапи підготовки, включаючи виконання специфічних заходів. Про це повідомила Прес-служба Міністерства інфраструктури.

Так, для забезпечення проїзду по автошляхах державного та місцевого значення дорожніми організаціями підготовлено близько 6,5 тисяч одиниць снігоочисної та снігозбиральної техніки. Створено запаси 809 тис. м. куб. піску та 112 тисяч тонн технічної солі.

З метою оперативного реагування на можливе ускладнення погодних умов (хуртовини, снігові замети, ожеледиця) забезпечено готовність чотирьох мобільних загонів, які укомплектовані особовим складом, потужною снігозбиральною та снігоочисною технікою.

Для роботи залізничного транспорту підготовлено 180 одиниць тягового рухомого складу. Повністю завершено ремонт вагонів - підготовлено понад 5,5 тисячі вантажних та біля 4 тисяч пасажирських вагонів. Крім того, відремонтовано майже 2,5 тисяч км колії та повністю завершено ремонт понад 16,5 тисяч стрілочних переводів. Готові до роботи взимку 232 одиниці снігоочисної та снігозбиральної техніки.

В аеропортах державного та комунального підпорядкування підготовлено 38 одиниць спеціальних машин та аеродромних механізмів, 1446 одиниць спеціального обладнання, засобів механізації для технічного обслуговування повітряних суден, 210 одиниць засобів радіотехнічного забезпечення, 540 тонн хімічних реагентів для боротьби з ожеледдю.

Нагадаємо, транспортно-дорожній комплекс та галузь поштового зв'язку, відомчий житловий фонд, об’єкти виробничої та соціально побутової сфери, а також енергетичного господарства повністю підготовано до роботи взимку ще в жовтні. Усі ці заходи

Переглядів: 1023
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту