Два медзаклади Рівненщини мають нових очільників

На посаду головного лікаря обласної клінічної лікарні призначили Володимира Лепеху. Дотепер він працював головним лікарем обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука. На посаді його змінив Володимир Кисіль, віднині вже екс-керівник обласної лікарні. Відповідні розпорядження підписав голова облдержадміністрації Василь Берташ. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Новопризначених очільників у двох медзакладах представила колективам заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Вона зауважила, що кадрові ротації є невід’ємною складовою реформування медичної галузі. Адже нові люди приносять нові ідеї та стратегії розвитку медустанов. А обійнявши важливі адміністративні посади, керівники мають можливість їх реалізувати. Це в свою чергу сприятиме поліпшенню медобслуговування краян.

Відтак, заступниця побажала обом новопризначеним головним лікарям проявити себе фаховими менеджерами, адже обоє мають для цього необхідні особисті та професійні якості.

Переглядів: 1359
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту