Стали відомі перші суперфіналісти "Сімейних перегонів. Неформат"

На Рівненщині завершився третій етап першого туру спортивно-інтелектуальної гри. Змагання відбувалися у селах Зоря Рівненського і Серники Зарічненського районів, а також у Млинові та Острозі. Вони зібрали 184 учасники з усього краю. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, цьогоріч "Сімейні перегони" змінили правила – тепер гра проходить у декілька кроків-етапів – на рівні населених пунктів, потому районів, і зрештою області. Однак на третьому етапі район представляють три сім’ї, сформовані в одну команду. Натомість переможці обласного рівня беруть участь вже у суперфіналі, який запланований на квітень наступного року.

Таким чином, за результатами третього етапу першого туру, за головний приз цьогорічних "Сімейних перегонів" змагатимуться команди Рівненського, Здолбунівського, Рокитнівського та Млинівського районів. Саме вони найкраще впоралися із естафетами, які запропонували організатори, а також із вікториною на олімпійську тематику. Другий тур спортивно-інтелектуальної гри відбудеться вже у листопаді. Тоді й стануть відомі наступні суперфіналісти.

Тим часом "Сімейні перегони", започатковані два роки тому, не мали аналогів в Україні. За цей час вони набрали популярності – їх учасниками стали майже 40 тисяч краян. Тепер же такий досвід перейняла Луганська область. Проект став для Рівненщини брендовим. Тим часом суть "Сімейних перегонів" полягає в тому, що вони пропонують змістовне та корисне дозвілля для всієї родини.

Переглядів: 1214
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту