На "Сімейні перегони" завітав Сергій Бубка

Спорт у маси. На Рівненщині триває третій сезон спортивно-інтелектуальної гри "Сімейні перегони". Здоровий спосіб життя у нашому краї своїм візитом підтримав і 35-разовий світовий рекордсмен зі стрибків з жердиною, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.  

Він відвідав і Рівненський притулок для дітей, побував у Костополі, Кузнецовську, а також у селі Мульчиці Володимирецького району, звідки родом його батько. У селищі ж Зоря спортсмен з азартом спостерігав за перебігом "Сімейних перегонів".

Проект "Сімейні перегони" уже третій рік поспіль об’єднує родини, пропонуючи цікаве і корисне дозвілля. Водночас цьогорічна гра дещо змінила формат, - розповідають організатори. Відбіркові змагання відбулися спочатку на рівні населених пунктів, потім районів і зрештою області. До обласного зонального етапу пройшло по три найкращі команди, які створили своєрідну збірну. Серед лідерів і родина Германюків з Рівного. Розповідають, у сім’ї фізкультуру та спорт люблять понад усе і до цих змагань ретельно готувались.

Бліц:

- Я тренувався стрибати на скакалці і носити м’яч.

- Хочу здобути багато перемог, хочу стати спортсменкою і хочу, щоб в мене було хороше майбутнє.

- Маю двох дітей та й мушу їх підтримувати, якщо вони хочуть бути в спорті, то хай будуть в спорті.

- Звичайно це ще один спільний інтерес для сім’ї. Це ще одна спільна справа, де зацікавлені і діти, і батьки. І дітям приємно, і батьків це об’єднує.

Зональний етап "Сімейних перегонів" проходив паралельно у чотирьох населених пунктах. Втім, особливо урочистим він виявився у селищі Зоря. Сюди на відкриття завітав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. За його словами, подібні масові змагання є дуже важливими для популяризації здорового способу життя. Адже якщо сьогодні не буде масового спорту, то годі говорити й про вищі спортивні досягнення.

Сергій Бубка, президент НОК України:

- Спорт, фізичне виховання – це пріоритетний напрямок держави, керівництва і нам дуже приємно, що і президент і прем'єр-міністр після повернення олімпійської команди сказали, що у цьому напрямку ми повинні працювати, відбудовувати сучасні спортивні споруди і таким чином ми матимемо можливість підіймати і стан здоров’я, і покращувати та зберегти ті досягнення, які сьогодні є в спорті на міжнародному рівні.

І справді, без державної підтримки побудувати серйозну спортивну арену й покращити матеріально-технічну базу майже нереально, підтримав Сергія Бубку голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ. Запевнив, у наступному році на нас чекатимуть серйозні зміни на державному рівні.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- У 2013 році буде вже інший підхід до будівництва спортивних споруд, є такі напрацювання. В уряді це проговорено, що в кожній області, регіоні буде по одній олімпійській споруді різного напрямку спорту. Звичайно, треба все робити, щоб була популяризація здорового способу життя.

Статистика свідчить, що лише 13 % мешканців нашої області займаються спортом. Подібні змагання цю статистику повинні значно підвищити, - переконані організатори. Наступного ж разу азарт та жага до перемоги об’єднає спортивні родини вже у квітні на суперфіналі. Туди, за підсумками зональних змагань, змогли пробитися команди Рівненського, Здолбунівського, Рокитнівського та Млинівського районів.

Переглядів: 1616
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту