У дитячій лікарні Рівного ввели в експлуатацію нову котельню

Аби дітки не замерзли. У Рівненській міській дитячій лікарні ввели в експлуатацію нову котельню, яка буде працювати в автономному режимі, щоб забезпечити гарячою водою та теплом увесь медичний заклад. 

Відсутність гарячого водопостачання, порушений тепловий режим в приміщеннях медзакладу, високе питоме споживання газу. З такими проблемами з настанням опалювального сезону раніше зіштовхувалися у міській дитячій лікарні. Однак нині ситуація обіцяє змінитися на краще, оскільки в експлуатацію увели нову надсучасну котельню.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Маємо автономну котельню для дитячого медичного закладу, який не залежить не від кого. Буде літом холодно, то будемо вмикати літом. Буде осінню холодно, вмикатимемо осінню. Все своє. У нас саме сучасне обладнання. 

Загалом котельня влетіла в копієчку, - констатує очільник міста. Загальна вартість проекту становить 2 мільйони гривень. Левову частину коштів виділили інвестори, решту – міська влада та приватне підприємство, яке безпосередньо і займалося облаштуванням опалювальної установки. Однак, як стверджує голова правління ПрАТ "Еско-Рівне", котельня цього варта.

Ніна Весельська, голова правління ПрАТ "Еско-Рівне":

- Перевага в тому, що буде економія палива, енергоресурсів. В рік це десь в середньому 60 тонн умовного палива, а якщо перевести на природний газ, то це буде трішки більше ніж 50 тисяч метрів кубічних, а це в середньому 260 тисяч гривень економії.

Задоволений новою котельнею і головний лікар дитячої лікарні.

Микола Надєйко, головний лікар міської дитячої лікарні:

- Я щиро вдячний міській владі, що вони у цей непростий час знайшли змогу побудувати нам котельню індивідуального опалення. Думаю, що та частина тепла та комфорту, добробуту, яка буде іти від котельні нашої лікарні, буде підвищувати якість медичної допомоги маленьким пацієнтам і створить належні умови для праці нашим медичним працівникам.

Загалом подібні котельні вже успішно функціонують у трьох рівненських закладах. На майбутнє планують облаштувати такі і у міському палаці Текстильник та в 26 школі.

Переглядів: 1248
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту