"Алея слави-2012" порадувала рівнян запальними танцями

Рівне вже не перший рік поспіль позиціонує себе як потужний осередок спортивного танцю у Західному регіоні. Так, минулими вихідними у нашому місті пройшли відкриті Всеукраїнські змагання із спортивного танцю "Алея слави-2012". 

Змагання такого рівня у Рівному проводяться вже втретє. Всеукраїнський турнір зібрав навколо себе близько двохсот танцювальних пар з різних куточків нашої держави. За словами організаторів, з кожним роком "Алея слави" набуває все більшої популярності серед танцівників.

Артур Прокаєв, організатор змагань:

- Є звичайно нові пари, які хочуть спробувати свої сили. Є пари, що вже три конкурси підряд у нас виступають. З кожним конкурсом є нові учасники.

Сам турнір був поділений на чималу кількість категорій та класів. Тому тут свою перемогу змогли здобути майже усі пари: від наймолодших до старшої категорії. Пара під номером 141 Влад і Даринка разом танцюють не так давно. Проте на "Алеї слави" вони зуміли завоювати чималу кількість нагород.

Даша і Влад, учасники змагань:

- Це кубок з вальсу, а це з ча-ча-ча. А медалі за увесь конкурс. Ми танцювали 6 танців: самбу, квікстеп, джайв, ча-ча, румбу і вальс.

Оцінювали ж танцювальну майстерність пар-учасників почесні члени журі, котрі до Рівного з’їхались звідусіль. За словами голови журі, виокремити декілька безперечних лідерів вони не ставили собі за мету. Адже подібні змагання насамперед націлені на пошук нових талантів.

Роман Гриценюк, головний суддя змагань:

- Мене радує те, що рівень майстерності росте місцевих рівненських клубів, яких я знаю. Це найголовніше і це помітно.

За словами Артура Прокаєва, настільки масштабний захід, який вже став доброю традицією для нашого міста, вкотре підтвердив статус Рівного як потужного осередку спортивного танцю у Західному регіоні.

 

Переглядів: 1440
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту