У Рівному пройшов Кубок області з гирьового спорту

Минулими вихідними у Рівному пройшов Кубок області з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли не лише спортсмени краю, а й гості із сусідньої Тернопільщини. Паралельно з чемпіонатом організатори провели також і фестиваль, на якому свою техніку та вміння могли продемонструвати гирьовики віком до 16 років. 

Свого часу Іван довго сумнівався, що обрати: футбол чи гирьовий спорт. Однак вирішив зупинити свій вибір на останньому і сьогодні, зізнається, про це анітрохи не шкодує. Нині ж хлопець представляв свій район на кубку Рівненщини. І хоча участь у подібних змагання бере не вперше, проте хвилюється сарненський спортсмен не на жарт.

Іван Макаренко, спортсмен:

- Будь-які змагання, навіть найнижчого рівня, оскільки це загрузка для організму, завжди в мене викликають хвилювання.

Позмагатися за першість приїхали не лише гирьовики краю, а й представники із сусідньої Тернопільщини. Загалом участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів, з них – 25 дівчат.

Євген Комаревич, головний суддя Кубку Рівненської області з гирьового спорту:

- Сьогодні виступають у нас 6 команд. Серед чоловіків 7 категорій, серед дівчат у нас три категорії – до 60, 70 і плюс 70 кілограм.

На переможців, як зазначили організатори Кубку Рівненщини, чекають не лише грамоти та подарунки, а й перепустка на змагання більш високого рівня.

Оксана Маліновська, президент Рівненської Обласної Асоціації гирьового спорту:

- Це іде відбір на Кубок України, який буде проходити на початку грудня.

Також не оминули увагою на цьогорічних змаганнях і досягнення тренерів. За значний внесок у розвиток гирьового спорту в Рівненській області та підготовку висококваліфікованих спортсменів відзначили дубенчанина Леоніда Момотюка, який напередодні отримав звання заслуженого тренера України.

Леонід Момотюк, заслужений тренер України:

- Треба звання виправдовувати. Це виходить, як аванс, тільки нині отримав, тому потрібно відпрацьовувати, щоб не думали, що розслабився.

За свою тренерську діяльність пан Леонід виховав чимало чемпіонів. От і нині його вихованців судді називають одними із фаворитів змагань. Загалом, цьогорічний кубок з гирьового спорту пройшов досить вдало. Окрім чемпіонату організатори паралельно провели і фестиваль серед молодших юнаків, на якому свої вміння та майстерність продемонстрували діти до 16 років.

Переглядів: 1980
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту