На Рівненщині стартував третій сезон спортивно-інтелектуальної гри "Сімейні перегони"

Спорт для всіх. На Рівненщині стартував третій сезон спортивно-інтелектуальної гри "Сімейні перегони". Перший етап змагань пройде вже цієї суботи у селищі Зоря. На відкриття завітає і легендарний український легкоатлет, а нині голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. 

"Сімейні перегони" - своєрідна спортивна візитівка Рівненщини. Вперше їх провели два роки тому з єдиною метою: залучити до здорового способу життя якомога більше краян.

Володимир Гуділін, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА:

- Сімейні перегони проводилися в три етапи. Перший етап проходив у самій глибинці, там де немає великих стадіонів, де немає великих споруд, можливо, навіть немає тренерів, але є активісти, є організатори спортивного руху.

А таких на Рівненщині було ой як багато. Загалом за два роки участь у сімейних спортивних перегонах взяло понад 40 тисяч краян.

Володимир Гуділін, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА:

- Спектр дуже широкий. Починаючи від дітей, які ніколи не бачили великих стадіонів, не бачили ніколи великих змагань, лише по телевізору, напевно, і закінчуючи учасниками Олімпійських ігор.

Цьогорічні сімейні змагання пройдуть хоч і в подібному форматі, однак з певними змінами. Організовує їх вже новий директор обласного центру "Спорт для всіх" Микола Петринчук.

Микола Петринчук, директор КЗ "Обласний центр "Спорт для всіх":

- Є певні фінансові та організаційні труднощі і збирати у віддалених районах людей надзвичайно складно, тому в цьому році зробили таких 4 кущі, в спорті називається 4 зони, де будуть змагатися відповідно по 5 адміністративно-територіальних одиниць. В цьому році змагаються збірні районів, які складаються з 3-х сімей, які на районному етапі чи на міському етапі були призерами.

Відкривати 3 сезон будуть вже цієї суботи у селищі Зоря. Завітає туди, як стверджують організатори, і багаторазовий світовий рекордсмен та Олімпійський чемпіон Сергій Бубка. А от суперфінал координатори проекту планують на квітень.

Переглядів: 1133
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту