Із жовтня "Рівнеоблводоканал" більше не видаватиме своїм абонентам розрахункові книжки

Донедавна розрахункові книжки за водопостачання та водовідведення у абонентському відділі "Рівнеоблводоканалу" видавалися для населення безкоштовно. Разом з тим, кожного місяця у поштові скриньки абонентів надходили квитанції із сумою нарахувань за спожиті послуги. 

В свою чергу люди могли сплачувати рахунки за воду як по книжках, так і по квитанціях. За словами водопостачальників, для них таке дублювання інформації - нераціональне використання коштів. Тому вони вирішили об’єднати в одному друкованому повідомленні і рахунок, і квитанцію.

Андрій Карауш, директор РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал":

- Рахунок складається з двох частин. Зверху повідомлення про нарахування і знизу квитанція, в якій громадяни, які мають лічильники, заповняють відповідні графи. Ті, хто не мають лічильника, вписують просто суму, якщо вони розраховуються за нормою. Потім приходять в будь-яке відділення банку і оплачують. Одна квитанція залишається у громадян з відміткою банку або касовим чеком. Інша квитанція залишається в банку і вони потім передають її до нас на підприємство.

Відтепер для розрахунку за воду достатньо лише квитанції. Заповнювати ж ще додатково розрахункову книжку не потрібно. Проте, якщо споживачі мають новий примірник, або книжку в якій ще достатньо не заповнених сторінок, вони й надалі можуть сплачувати кошти по книжці. За словами водопостачальників, у подібній зміні системи сплати за спожиті послуги є плюси для обох сторін.

Андрій Карауш, директор РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал":

- По-перше, це зручно для споживачів, адже це один документ, це регулярність повідомлення. Для підприємства - це економія на витратах пов’язаних з друком книжок і рахунків. Тому це є більш ефективна система.

Подібні новації вдало реалізовують й інші комунальні підприємства не лише нашого краю. Адже сьогодні оплата послуг за старою розрахунковою книжкою, схоже, віджила своє.

Переглядів: 2183
Коментарі
14:42 23.12.2012
гість
Водоканал віддай своїм працівникам чесно зароблену зарплату
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту