"Реґіна-МЕГУ" дебютувала з двох поразок

Рівненські волейболістки розпочали свої виступи у жіночій суперлізі гостьовими матчами проти дворазового чемпіона України южненського "Хіміка". Про це повідомила прес-служба МЕГУ.

Минулих вихідних стартував XXII чемпіонат України з волейболу серед жінок, де у суперлізі дебютувала рівненська "Реґіна-МЕГУ-ОШВСМ". У міжсезонні склад нашої команди поповнився новими гравцями: Вірою Козак ("Джінестра", Одеса), Юлією Овезгельдієвою, Оленою Капустіною (обидві — "Іскра", Луганськ).

Проти господарів майданчика — дворазового чемпіона України южненського «Хіміка» — гості нічого не могли вдіяти. Першу гру рівнянки програли 0:3 (15:25, 9:25, 13:25). Кращим гравцем цього матчу у складі "Регіни" визнано Ірину Лисицю. Не склалась у рівнянок й друга гра — знову поразка 0:3 (13:25,16: 25, 16:25). Тут найкраще виступила Віра Козак.

За словами головного тренера рівненської команди Валерія Слепцова, основною причиною провальних поразок стали помилки у прийомі м’яча. Якщо для Козак це був звичний виступ у суперлізі, то для решти дівчат — перший, тому з психологічної точки зору нашій команді довелось дуже важко.

Переглядів: 1437
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту