+380673870816 +380673870816

Школярам Рівного пропонують опанувати природничо-математичні дисципліни у найкращих вчителів

Зекономити на репетиторах та розбудити любов дітлахів до природничо-математичних дисциплін зможуть безкоштовно батьки під час цього навчального року. Вдруге у нашому місті функціонуватимуть так звані опорні школи, де учні 7, 8, 9 класів вивчатимуть такі, іноді складні та незрозумілі предмети природничо-математичного спрямування. 

Управління освіти занепокоєне тим, що рівненські школярі не достатньо вивчають профільно природничо-математичні предмети. Згідно із проведеним моніторингом, у місті за відповідним профілем навчається лише 900 учнів. Тоді як гуманітаріїв нині понад п’ять з половиною тисяч. Аби виправити цю ситуацію, у Рівному вже другий рік поспіль діятимуть так звані опорні та базові школи.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Безперечно, це складні науки. Вони потребують для більшості додаткового до вивчення. Такої можливості в середніх загальних школах немає. Тому для того, щоб зовсім не втратити навики учнів і нормальні оцінювання знань, ми й придумали з управлінням освіти програму підтримки природничо-математичних наук.

Незабаром у місті розпочнуть свою роботу 5 опорних шкіл. Як і минулого року діти з сьомого по дев’ятий класи зможуть відвідувати факультативні заняття з географії, біології, фізики, хімії та математики. Учні поглиблюватимуть знання на базі 2, 22, 27, 18 шкіл та ліцею "Елітар" один раз на тиждень з 15:30 до 17 вечора. Займатимуться з ними найкращі педагоги міста. Вони й розповіли про минулорічні плідні результати роботи зі школярами.

Людмила Білощук, вчитель математики Рівненської ЗОШ № 22:

- На мою думку, вже є ряд діток, які можут продукувати ідеї і технологічні доробки, тому опорні школи нам дуже потрібні. Ми плануємо свій час 50 на 50. 50 % часу спрямовуємо на укріплення базових шкільних знань, а 50% - ми розвиваємо логічне мислення, уміння працювати на перспективу, планувати. Тому, я вважаю, що саме це для молодої людини сьогодні потрібне набагато більше, ніж чисті шкільні знання.

Для обдарованих дітлахів, учасників різноманітних олімпіад у місті діятимуть також 15 базових шкіл. Освітяни планують докласти максимум зусиль, аби складні природничо- математичні предмети стали популярнішими та доступними у вивченні.

Схожі статті