Цьогоріч на Рівненщині зроблять на 175 доріг більше, ніж торік

На Рівненщині триває реалізація програми будівництва сільських вулиць, яку з ініціативи голови облдержадміністрації Василя Берташа запровадили в 2011. Зокрема, у проголошений очільником області рік сільських доріг, непрохідні сільські вулиці почали робити білощебеневими. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом торік оновили 744 вулиці, збудувавши 345 кілометрів покриття. Цьогоріч з держказни на комунальні дороги надійшла сума, на 40 відсотків більша. Так, за понад 94 мільйони з державного бюджету вдасться оновити 730 доріг. Ще 189 проблемних об’єктів зроблять за рахунок коштів обласного спецфонду.

Відтак, на ліквідацію бездоріжжя цьогоріч витратять майже 112 мільйонів гривень. Тож на тих дорогах, які громади визначили найпроблемнішими, роблять білощебеневе покриття. Зокрема, із запланованих на цей рік 919 об’єктів селянам уже слугують 70 відсотків. Підрядники запевнили його, що решту доріг завершать у визначені терміни, оскільки нині всі вулиці здають, дотримуючись поденного затвердженого графіка.

Переглядів: 971
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту