Столичні фахівці оперують у районій лікарні жителів Рівненщини, які мають проблеми із зором

Столичні фахівці оперують людей, які мають проблеми з зором на базі Сарненської центральної районної лікарні. Знані в Україні медики приїжджають у райцентр раз у місяць, тож краянам для заміни штучного кристалика вже не потрібно їхати в Київ. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Пацієнтам реально повернути зір на базі місцевого офтальмологічного відділення, адже цьому передувала поставка високотехнологічного імпортного обладнання вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень. Його одержали в лізинг, розповів головний лікар комунального закладу Ярослав Романюк. Втім, за його словами, є попередня домовленість, що за три роки апаратуру передадуть в офтальмологічне відділення. Головна умова – щоб місцеві фахівці опанували майстерність столичних практиків і могли самостійно замінювати штучні кристалики та повертати людям зір.

Сарненські та київські фахівці вже прооперували майже півсотні краян. Високопрофесійну медичну допомогу в райцентрі одержали не лише місцеві жителі, а й люди з віддалених Володимирецького, Дубровицького та Зарічненського районів, а також міста Кузнецовськ.

Переглядів: 1725
Коментарі
16:30 19.09.2012
З села
Похвально.Але ще треба аналогічним методом вирішувати і проблеми хворих з іншими захворюванями.А то пока профутболений пацієнт пройде всі круги медицинського неневязаного сервісу то і жити перехочеться.Або лікуватися пізно стає.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту