У Рівному пройшов Всеукраїнський турнір з естафетного бігу присвячений пам’яті Віктора Завацького

У Рівному пройшов Всеукраїнський турнір з естафетного бігу присвячений пам’яті Віктора Завацького

На міському стадіоні "Авангард" пройшов меморіальний Всеукраїнський турнір з естафетного бігу присвячений дню пам’яті видатного науковця Віктора Завацького. 

Тринадцятий меморіальний Всеукраїнський турнір з естафетного бігу присвятили річниці від дня народження відомого не лише в Україні, а й за її межами професора, науковця Віктора Завацького. У ньому взяли участь чоловічі та жіночі команди вишів, де у свій час працював пан Віктор. Ця видатна людина викладала у Волинському державному університеті, Львівському державному університеті фізичної культури, Тернопільському державному педагогічному університеті, Луцькому інституті розвитку людини, НУВГП та МЕГУ. За словами організаторів змагань, цьогорічний турнір видався багатим на зіркових учасників.

Лідія Завацька, декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту МЕГУ:

- Нинішній турнір відрізняється від попередніх тим, що цей рік олімпійський і у складі нашої команди є учасниця Олімпійських ігор Анна Ярощук, котра там завоювала четверте місце.

Конкуренцію спортсменці з МЕГУ Анні Ярощук склала представниця НУВГП, котра також відстоювала кольори нашої держави на Олімпійських іграх у Лондоні. Дівчина розповіла, що задля підтримки фізичної форми не нехтує змаганнями і місцевого рівня, тим паче, що тут у неї чимала група підтримки.

Ольга Земляк, учасниця турніру (Рівне):

- Нещодавно я була в Естонії і в Лондоні на Олімпійських іграх. Але я люблю виступати вдома. Адже тут приходять мої родичі подивитися на мене, бо так вони мене лише по телевізору бачать. Мені подобається тут брати участь.

Незважаючи на зірковий склад учасників, кожна команда гідно боролася за перемогу.

Ігор Хваліба, учасник турніру (Волинь):

- Ми приїхали перемагати. На мою думку, до цього прагне кожна команда. Бо якщо немає відповідного настрою, то і немає сенсу їхати на змагання.

Змагалися ж спортсмени в естафеті 4 по 100 метрів та бігу на дистанції 800 метрів. За словами організаторів, в майбутньому вони планують розширити географічні межі турніру, зробивши його міжнародним, адже славне ім’я видатного науковця Віктора Завацького добре відоме і за межами України.

Переглядів: 1170
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту