Компанія "Воля" запевнила рівнян, що працює цілком законно

Нещодавно деякі чиновники житлово-комунального господарства Рівного стверджували, що компанія "Воля" діє без відповідних дозволів та ліцензій. На що обурені представники найбільшого кабельного провайдера України та одного із найбільших у Східній Європі одразу відреагували, запевнивши, що такі заяви є неправдивими. 

Ліцензія провайдера, додатки до неї, повна тека регламентуючих документів та увесь перелік інформації про телекомунікаційні послуги, які надає компанія "Воля" постійно знаходяться у контакт-центрі та є доступними для ознайомлення усім абонентам.

Катерина Лук’яник, керівник абонентського відділу рівненського регіонального представництва ТОВ "Телесвіт":

- Компанія "Воля" - це ліцензований провайдер, який працює не тільки у Рівному, але й у багатьох містах України. Всі документи, які регламентують нашу діяльність, ліцензії, правила надання та отримання телекомунікаційних послуг наші абоненти можуть побачити у нас в контакт-центрі. Є документи на вимогу, є й такі, які розміщені в куточку споживача в інформаційній зоні. Ліцензії всі у нас також представлені в контакт-центрі.

У 2012 році компанією "Воля" проведена модернізація обладнання мережі Інтернет понад 18 тисячам квартир та модернізація мережі КТБ близько 19 тисячам домівок. Це дозволило забезпечити надійність мережі, змінити швидкісні і якісні параметри доступу до мережі Інтернет та покращити якість сигналу КТБ й стабільність надання послуг. Інвестиції ж компанії на модернізацію мереж склали понад 15 мільйонів гривень.

Олександр Цехместрук, головний інженер рівненського регіонального представництва ТОВ "Телесвіт":

- Модернізація із будівництва мережі, то є складний процес, який потребує передусім збір інформації, виготовлення проектної документації та її відповідні погодження згідно чинного законодавства. Тобто усі проекти, які ми виготовляємо, ми їх попередньо погоджуємо з балансоутримувачем, з відповідними станціями. Встановлення в кожному під’їзді шафи та стояка забезпечує те, що нам взагалі не потрібно буде підніматися на горище, ми забезпечуємо те, що кожен абонент буде підключатися зі свого під’їзду.

За словами директора рівненської філії "Волі" Миколи Громова, компанія працює в законодавчому полі і постійно співпрацює із владою в питаннях упорядкування телекомунікаційного ринку.

Микола Громов, директор рівненського регіонального представництва ТОВ "Телесвіт":

- У нас на розміщення телекомунікаційного обладнання укладені договори сервітутів з ОСББ та ЖЕКами. Їх кількість сягнула вже більше 60. Це договори з усіма такими ЖЕКами. Такими як "Перспективне", "Промислове", "Сонячне", "Західне", "Галицьке". Хочу запевнити, у нас нічого не відбувається без дозволу балансоутримувача. 

Розвиток мережі та телекомунікаційних послуг зумовлюють створення нових пропозицій для мешканців міста. Це вкотре засвідчує, що компанія "Воля" працює для комфорту та задоволення потреб своїх абонентів.

Переглядів: 2396
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту