ЖБК "Маяк" гарний приклад для решти рівненських кооперативів як потрібно працювати

Житловий кооператив "Маяк" відзначив свою річницю. Уже 45 років мешканці будинку, що по вулиці Білякова, 10 сумлінно працюють заради того, аби жити у достойному помешканні. Привітати людей зі своєрідним ювілеєм та подякувати за те, що вони показують гарний приклад решті рівнян як варто успішно працювати на благо громади приїхав і очільник міста Володимир Хомко. 

45 років успішної роботи. Житловий кооператив "Маяк" відсвяткував свій ювілей.

Іда Коржова, голова правління ЖБК "Маяк":

- Ми об’єднання старої формації. Справа в тому, що ми самі побудували цей будинок, кооператив. Ми дуже любимо свій кооператив, стараємося. Кредо наших людей - берегти цей будинок, постійно його ремонтувати, оскільки в цьому будинку будуть жити наші діти, внуки та правнуки.

Іда Іванівна зізналася, що впродовж 10 років вона виконує обов’язки голови правління кооперативу "Маяк". Розповіла, що робота не з легких, оскільки потрібно мати сталеві нерви та впевнено йти до поставленої мети незважаючи ні на що. Однак жіночка додала, що допомагають їй у цьому і всі мешканці будинку. Не залишають поза увагою проблеми кооперативу "Маяк" і у міській владі.

Іда Коржова, голова правління ЖБК "Маяк":

- Ми попали в муніципальну програму "Сталого розвитку", яка нині існує у місті. Завдяки їй ми відремонтували водопровід, каналізацію, систему опалення і ось уже з 2011 ремонтуємо дах.

Окрім цього зробити потрібно ще чимало. Очільник міста повідомив, що намагатимуться допомагати їм і надалі.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Будинок великий, однак дуже облуплений. Це не впливає на якість житла, однак люди вже хочуть, щоб було гарно і тепло. Наступний проект – це буде утеплення будинку. Зараз вони завершили дах, системи водопостачання і так далі. Все в ідеальному стані. Сучасні технології, тому на черзі утеплення будинку.

Володимир Хомко зізнався, що ЖБК "Маяк" - один із його найулюбленіших, оскільки вміє ефективно працювати, тому нині за сумлінну роботу міська влада вирішила відзначити їх грамотами та висловити щиру подяку за те, що ці люди подають зразковий приклад решті рівненських кооперативів як варто працювати, аби не мати проблем та жити у достойному будинку.

Переглядів: 2222
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту