Рівненський фотохудожник Олександр Харват презентував альбом "Моя маленька батьківщина"

Здолбунівщина з висоти пташиного польоту і не тільки. Відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват поділився своїми фотографічними враженнями від мандрівок мальовничим краєм південної частини Рівненщини.  

"Батьківщину, як і батьків, не обирають. Саме на рідній батьківській землі отримуємо найцінніший дарунок – життя і вперше бачимо цей прекрасний світ". Саме з цих слів відомий рівненській фотомитець Олександр Харват розпочинає свій фотоальбом "Моя маленька батьківщина". Він зізнався, що створити подібне мріяв вже давно.

Олександр Харват, фотохудожник:

- Ця мрія в мене вже була по суті 4-5 років. Я хотів показати свій край привабливим, таким як він є. Я об’їздив всю Здолбунівщину, всі села. І все, що бачив, все найкраще старався показати у цій книзі.

Краєвиди, пам’ятки архітектури, знімки з висоти пташиного польоту мальовничих куточків Здолбунівщини – саме такі світлини знайшли місце на сторінках фотоальбому Олександра Харвата. Загалом у ньому розміщено більше півтори сотні фотографій. Однак окрім фото, у альбомі ще й чимало історичних довідок про край. Працювати над створенням книги про малу батьківщину фотомитцю допомагав і заслужений журналіст України Володимир Дрозюк.

Володимир Дрозюк, заслужений журналіст України:

- Ми кількома штрихами, фрагментарно зупинилися на тому, щоб показати чим багатий район. А багатий він талановитими та працьовитими людьми, багатий своєю природою, храмами. І все це ми намагалися кількома штрихами показати.

Володимир Дрозюк додав, це видання має величезну як історичну, так і краєзнавчу цінність. І загалом орієнтоване на тих, хто любить мандрувати рідним краєм. А таких, за словами самого творця фотоальбому "Моя маленька батьківщина", є чимало.

Переглядів: 2181
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту