У Рівному відбудеться фінал чемпіонату Європи зі спідвею серед пар

І знову у Рівному європейський спідвей. Цьогоріч наше місто вже приймало на місцевому мототрекові півфінал особистого чемпіонату Європи, а за декілька днів у Рівному відбудеться фінал чемпіонату Європи серед пар. 

22 вересня на рівненському мототрекові відбудуться фінальні змагання чемпіонату Європи серед пар зі спідвею, участь у яких візьмуть спортсмени з Німеччини, Польщі, Данії, Латвії, Чехії та України. Кольори нашої держави відстоюватимуть Андрій Карпов, Олександр Локтаєв та Станіслав Мельничук. За словами президента клубу, який проводить змагання, Сергія Дем’янкова, гонка буде дійсно видовищною. Адже наразі з усіх семи пар важко виокремити фаворитів.

Сергій Дем’янков, президент СК "Каскад":

- Я б сказав, що як мінімум з 5 пар є претендентами на золоті медалі. Гонка буде справді цікавою і передбачити на сто відсотків переможця я б не брався.

За прогнозами синоптиків цієї суботи у Рівному хоча і по-справжньому літньої погоди не буде, проте головне, що опадів не передбачається. Як стверджують організатори, навіть якщо 22 вересня у Рівному дощитиме, змагання вони не відмінять, їх просто дещо змістять.

Сергій Дем’янков, президент СК "Каскад":

- Маємо стандартно два резервних дні - це неділя і понеділок. Це задокументовано регламентом. Це от два резервних дні у разі перенесення гонки.

У цьому спідвейному сезоні змагання такого рівня на місцевому треку пройдуть в останнє. Якщо ж говорити про наступний рік, то за словами Сергія Дем’янкова, ймовірно, що у Рівному пройдуть змагання вже світового рівня.

Сергій Дем’янков, президент СК "Каскад":

- Зараз ще точно не затверджено, але маємо надії, що буде. Йде боротьба за надання права місту проведення одного з етапів особистого чемпіонату світу серед юніорів. Це дуже високого рівня змагання.

Отож, як стверджують організатори, наразі доріжка майже стовідсотково готова. Усі спортсмени підтвердили свою участь і нічого не заважає аби в суботу рівняни мали змогу стати свідками боротьби досвідчених спідвеїстів за чемпіонський титул у парному форматі.

Переглядів: 1668
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту