66 тисяч волинян уже отримали компенсацію вкладів радянських часів

На сьогодні 66 тисяч волинян отримали тисячу гривень – компенсацію за втрачені вклади радянських часів. За інформацією Волинського обласного управління ПАТ "Державний ощадний банк України", за три місяці жителям області виплачено 54 мільйони 716 тисяч 817 гривень. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

Окрема статистика щодо так званих грошей "на поховання". Так нині люди називають переоформлені родичами рахунки померлих вкладників Ощадбанку СССР як спадщину. Такий механізм чітко виписаний у Постанові Кабінету Міністрів України № 346 від 23 квітня 2012 року, яка передбачає часткове відшкодування – по 500 грн отримують спадкоємці, чиї рідні померли з 2005-го по 2012-й рік. До обласного управління Ощадбанку саме на відшкодування такого виду компенсації надійшло 8 мільйонів 870 тисяч 357 гривень. Із них людям «на руки» видали 6 мільйонів 463 тисяч 105 гривень.

Ті волиняни, котрі зареєструються, починаючи з 1 вересня, як і ті, хто вже скористався можливістю компенсувати втрачені радянські депозити, отримають так звану національну картку. Нею можна скористатися, аби зняти кошти у найближчому банкоматі, або ж – у торговій чи аптечній мережі. Пропонують банкіри й лишити тисячу на депозиті, аби згодом отримати відсотки. Вибір робити людям. Отож, варто віддати належне соціальним ініціативам Президента України Віктора Януковича, в рамках котрих Уряд розробив і втілив у життя схему повернення компенсації за радянські депозити.

Переглядів: 1086
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту