+380673870816 +380673870816

Древня історія Острога відновилася на полотнах художників

Древня історія Острога відновилася на полотнах художників. В Національному університеті "Острозька академія" на початку серпня пройшов вже сьомий за рахунком мистецький пленер. Участь у ньому взяли такі відомі художники як Прокіп Колісник, Олесь Соловей, Василь Корчинський та інші.

Мальовничі пейзажі Острожчини, знакові для нашого краю історичні постаті, кремезна і водночас витончена архітектура – роботи з такими зображеннями представив цьогорічний мистецький пленер. Особливістю заходу стало те, що на своїх полотнах митці зобразили саме ті древні пам’ятки історії Острога, які не збереглись в першопочатковому вигляді до наших днів.

Олеся Гощук, працівник музею НУ "Острозька академія":

- Окрім картин, які зображають природу нашого міста, ми можемо побачити картини, що ілюструють історичні персони. А також крипт, який завжди привертає увагу відвідувачів, присявений Острозькій Біблії, а також реаліям сучасної України.

Художники з Києва, Львова, Івано-Франківська та навіть зі Словаччини продемонстрували свою майстерність та індивідуальне бачення краси та історичної значущості нашого краю. У своїй, досить символічній картині, присвяченій Острозькій Біблії художник Прокіп Колісник використовує своєрідний підхід до зображення реальності у мистецтві – полотно задля рельєфності обробляє мішковиною та використовує яскраві кольори, аби привернути увагу глядача.

Олеся Гощук, працівник музею НУ "Острозька академія":

- Робота складається з трьох частин: верхня – це ілюстрація Острозької Біблії. Терновий вінок, який проростає. Надія, що все в нас налагодиться.

Перейнятися красою нашого краю зможуть усі бажаючі. Виставка діятиме до кінця вересня у підземній галереї Острозької академії.

Схожі статті