Рівненський міський Палац в умовах пандемії

Рівненський міський Палац в умовах пандемії

Про те, як навчати і соціалізувати дітей під час пандемії, у ПДМ радилися з колегами із-за кордону. Зустріч у форматі онлайн проводили з учасниками міжнародної мережі CEMEA. Темою зустрічі стала пандемія та карантинні обмеження: «Рівненський міський Палац в умовах пандемії».

Як зазначили на сторінці Палацу дітей та молоді, в зустрічі взяли участь представники з України, Франції, Сенегалу, Росії і Бразилії. Директор освітнього закладу Ірина Первушевська презентувала відео-розповідь про здійснення освітнього процесу в умовах пандемії і реалізацію соціальних практик ПДМ.

Традиційні заходи з багаторічною історією, які проводять у ПДМ, відтепер перейшли в онлайн-формат. В онлайні планують проводити: XXV Благодійний марафон – 2020, «Трафік можливостей»,нові проекти «Зоряна експансія Рівного», заходи з тимбілдингу «Вдалий старт – успішний фініш».

Попри карантинні обмеження, стратегічні плани і творчі проекти Палацу незмінно реалізуються - запевняють тут. 

У квітні очікуються традиційні «Дні дублера» для старшокласників, «Свята милування» для малечі віком 4-8 років та VII батьківського форуму для батьківської громади міста.

У травні відбудеться благодійний марафон «З вірою в майбутнє» – 2021.

 

Джерело: https://www.facebook.com/pdmrivne

Переглядів: 108
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту