У Милячі обіцяли розмістити постійну бригаду екстреної медичної допомоги

У Милячі обіцяли розмістити постійну бригаду екстреної медичної допомоги

Створити постійну бригаду екстренної медичної допомоги - з таким зверненням виступила Миляцька сільська рада Сарненського району. 

За словами Миляцького сільського голови Федора Хлебовича, питання розміщення бригади екстренної меличної допомоги на базі місцевої амбулаторії є нагальним та актуальним для жителів громади. Зауважимо, що питання неодноразово піднімалося на сесіях сільської ради.

Віддаленість громади від найближчої підстанції екстренної допомоги (Дубровицька) - 25 км. Відстань до найближчого населеного пункту - 50 км. Населення громади, за словами голови, складає майже 7 тисяч осіб. 

«Враховуючі наші дороги, швидка допомога приїздить до жителів громади за годину – півтори – в кращому випадку. Для того, щоб забезпечити своєчасну екстерну медичну допомогу необхідно відкрити пункт постійного базування в нашій громаді», - наголосив Федір Хлебович.

Учора звернення розглянули під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства. Керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортінк підтримує таку ініціативу.

У квітні – травні екстренна служба отримає чергові санітарні автомобілі, один з яких буде передано на Миляцьку громаду. За даними обласного центру, у 2020 році було понад 200 викликів з території громади, але зі свторенням підрозділу шкидкої допомоги у Милячі вони передбачають збільшення цього показника удвічі. 

 

Джерело: https://ror.gov.ua/novyny/u-milyachi-hochut-rozmistiti-postiinu-brigadu-ekstrenoyi-med-1617781257

Переглядів: 126
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту