Затвердили фінплан для медиків

Затвердили фінплан для медиків

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства Рівненської обласної ради депутати розглядали важливі питання, що стосувалися фінансових планів медичних комунальних підприємств.

Рівненська обласна стоматологічна поліклініка та Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзвітувалися за попередній період. 

Фінансові плани було погоджено для Рівненського обласного спеціалізованого диспансера радіаційного захисту населення, Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера, Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення та обласного протипухлинного центру (для онкоцентру - поки що на І квартал поточного року).

Погоджували питання структури КЗ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради. Микола Сергеєв, директор закладу, пояснив, що зміни не стосуються штатного розпису чи фінансування, а діяльності структурних підрозділів закладу у зв'язку з децентралізацію. До цього часу в області функціонували сім міжрайонних відділень: Володимирецьке, Гощанське, Дубенське, Здолбунівське, Костопільське, Млинівське та Сарненське. Відповідно до адміністративної реформи, будуть утворені чотири районних відділення: Вараське, Дубенське, Рівненське та Сарненське. 

 

Джерело: https://ror.gov.ua

 

Переглядів: 177
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту