Яка вона, очільниця Смолигівської ОТГ, що на Волині? (ВІДЕО)

Яка вона, очільниця Смолигівської ОТГ, що на Волині? (ВІДЕО)

Чим ближче до місцевих виборів, тим яскравіше поводять себе кандидати. Хтось спілкується із громадою, намагаючись показати усі свої таланти, а хтось навпаки – боїться людей, немов вогню.

Зустрічі проводить закриті, від журналістів втікає просто посеред робочого дня. Наступна історія з Волині. Там головою Торчинської ОТГ спить та бачить себе Галина Прус – нинішня очільниця Смолигівської територіальної громади, що у Луцькому районі. Та попри солідний чиновницький стаж, розповісти про свої напрацювання жінці, як виявилося, немає чого. Побачивши відеокамеру, вона сіла у своє недешеве авто і дременула геть.

Тож «Сфера» сама пішла у народ і ось що почула.

Переглядів: 846
Коментарі
19:34 24.10.2020
АМІГО
ООООООООООООООО
19:26 24.10.2020
Сарнівчани
Тамара , журналісти неправі ,а продажні і дай БОЖЕ їм Стільки щастя , добра і здоровя скільки правди в їхньому кіні, АМІНЬ.
14:27 24.10.2020
розкривач вашої брехні
Моє село( щур кревського) а можна побачити аргументовані докази ваших слів, чи ваш кріхітний мозок здатен лише розповсюджувати брехню?
00:49 24.10.2020
Моє село
"У Смолигівській ОТГ на останній сесії родерибанили 1.5 гектари землі"- знаходьте і читайте. Не треба звинувачувати когось. Вот вона чиновницька робота. Наша Галя лутша!
23:55 23.10.2020
Тамара
Ха-ха-ха. А журналісти то праві...
15:18 23.10.2020
Жителі ОТГ Смолигова
P.S. Доповнення: знаємо, що допомоги Смолигівській ОТГ не буде, якщо пройде пан Кревський.
15:11 23.10.2020
Жителі ОТГ Смолигова
Ми проти об'єднання, бо знаємо, що більше ніякої допомоги не буде нашій Смолигівській ОТГ. Але якщо об'єднають, то бачимо головаю тільки Прус Галину Дмитрівну. Вона зуміє дати лад у всьому, це не тільки передвиборчі обіцянки, адже бачимо що вже зроблено нею...А ваші журналісти зробили "проплачений" репортаж, неправдивий.
21:16 22.10.2020
Сарнівчани
якщо відслідкувати перебіг передвиборчого процесу до торчинської отг то звичайно пану кревському тільки і залишається вдатися до таких методів, бо іншого просто нема що показати, але якби пані Прус зняла по торчині і всіх селах які належать до торчинської отг який господар кревський і як занедбав отг , а таких смітників стихійних було б не один . щодо тих персонажів яких зняли то це останнє що є на селі , придуркувата алкоголічка яка дозволила щоб їй зробили на городі смітник бо і сама ж туда сміття викидає ну хоча б помили її перед тим як зняти але за чарчину можна і в актриси податися та недолугий пристарілий дибіл який бездарний господар у власному подвірї тому певно і зняли його на дорозі ба там порядок гірший як на тому смітнику. він був головою сільради багато років, але абсолютно нічого для села незробив певно заздрить пані Прус що вона досягла таких громадних результатів у відновлені добробуту села. та це шушара невартої уваги потявкають як будуть приказувати а от замовники кревський із пизою так низько себе показали. а ще пиза бататується на обласного депутата та як почитати його коментарі, дискусію то він тяне на бабу тріпливу а не на мужика та точно не на депутата .Люди огляніться та придивіться до цього пройдисвіта , мандат хоче від ЄС а агітує за партію за майбутнє.НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА пизу це мильна бульбашка, пиль, маріонетка .
15:03 21.10.2020
Жителька
Ганьба вашим журналістам! Фу! Ви огидні! На місці Галини Дмитрівни, я б з вас стягнула через суд ще й купу грошей за моральний ущерб, усе, що ви отримала за цей замовлений репортаж!
16:54 20.10.2020
розкривач вашої брехні
Шанхай Торчинський, я так зрозумів ви взагалі поняття не маєте, що таке об*єднання громад..хм, можливо Прус іде на вибори через те, що відбувається примусове об*єднання громад і звичайні сільські ради врачають свої повноваження і все, що буде відбуватись на території ОТГ буде лише з дозволу Торчинського голови, а так ми всі знаємо, що Кревський робить рівно нічого і спостерігаємо повну бездіяльність в проєктах, занепад розпочатих проєктів( садочок який ніяк достроїтись не може, спорткомплекс кримінальний об*єкт, руїна по серед ТОрчина - Автостанція) .. Єдине що він робить кидає кісточку перед виборами щоб замили очі, але чомусь 4 роки до виборів він зробив -НІЧОГО
16:47 20.10.2020
Ірина жителька Смолигівської ОТГ
Публічний наклеп, за який повинні понести відповідальність! Всі учасники АТО які зверталися із заявами отримали по 2 га землі. Громада зразкова на всю Україну! Галина Дмитрівна керівник від Бога! Сюжет проплачений її опонентом, чорнуха.
15:54 20.10.2020
Смолигівчанка
Не поширюйте неправдиву інформацію про нашого голову ОТГ Галину Прус! Ми, жителі ОТГ вдячні їй за всі ці 18 років головування. Наші дітки мають тепер можливість навчатися в теплих і облаштованих школах, гарні у нас ФАПИ , організовувалися цікаві концертні програми у відремонтованих клубах...і багато ще можна перечислювати.
15:29 20.10.2020
Шанхай Торчинський
Є така приказка: зазіхнув на чуже, загубив своє. Якщо в смолигові все так чудово , то якого дідька ти бабо прешся на Торчин? Сиди там і гляли свою громаду. Але ж нє, тре ще і там наслідити! Пограбувати недограбоване. Хватить! Вішай лапшу в себе а ми самі розбиремось.
14:34 20.10.2020
розкривач вашої брехні
Жителька отг, чому вона має відповідати незнайомому чоловіку який не представився і не надав документи які підтверджують що він журналіст? А також підтвердіть свої слова аргументованими доказами, які підтвердять інформаці щодо солдатської землі? настільки мені відомо усі учасники бойових дій, які скористались своїм правом на землю, її отримали без жодних проблем. А скільки учасників бойових дій які проживають в Торчинській ОТГ отримали землю? Буде цікаво подитись як вони розкажуть про те за яких умов вони отримували землю і чи отримували взагалі!
14:07 20.10.2020
Жителька отг
Як на мене то все просто- втікла а значить дала привід. Невже важко було дати відповіді на 5-6 питань? А все того що рильце має у пушку. Ой і аукниться ще та соллатьська земелька! Всього з собою не забереш хапуга!
13:17 20.10.2020
розкривач вашої брехні
чому телеканал Рівного, в який висвітлює в основному події в Рівному і Рівенській області, як грім по серед неба поперся у іншу область? чому ваш "журналіст" відмовився показувати посвідчення журналіста, чому на "журналістові" немає хочаби
бейджа який підтерджує його особу і журналіську діяльність? скільки вам заплатили за цю постановку?
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту